Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy]Jak Zrobić Prywatny Serwer Metin2 Na Wi-Fi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam modem netii 4mb/s.

Chciałbym zrobić prywatny serwer metin2 bez hamachi.

Jednak z modemem łączę się przez wi-fi (sieć bezprzewodową).

Gdy wpisuje w cmd ipconfig wyskakuje mi ip:

192.168.1.1

A na twojeip.wp.pl

212.106.29.229

Powiedzcie mi czy ja mam zewnętrzne czy wewnętrzne ip?!

I czym mogę zrobić prywatny serwer bez hamachi, a jak mogę to w jaki sposób.

Bardzo proszę o pomoc ;)

Opublikowano

moim zdaniem ip masz : wewnętrzne

 

nie możesz zrobić serwera bez hamachi

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/174681-lista-poradnikow-na-temat-tworzenia-serwerow/

Wybierz tam: Tworzenie Serwerów i masz wszystkie potrzebne Tutaki.

Google.pl

I tam sobie poszukaj jakie masz ip.

 

Szukanie nie boli...

Fajnie przeszukałem wszystko i nie było sensownie wytłumaczone jak zrobić zewnętrzne ip!

szukam pomocy u was a jak widzę ty myślisz tylko o sobie <_<

Opublikowano

Fajnie przeszukałem wszystko i nie było sensownie wytłumaczone jak zrobić zewnętrzne ip!

szukam pomocy u was a jak widzę ty myślisz tylko o sobie <_<

 

Wszystko jest sensownie wytłumaczone. Ja tam nic nie sensownego nie widzę. Tylko jeżeli się o tym nie ma pojęcia to się za to nie bierze...

A nie myslę tylko o sobie, tylko denerwuje mnie takie coś...tysiące tematów na ten temat było a Ty zakładasz kolejny...

 

@Edit:

 

Dodatkowo używaj prefixów które są ustalone odgórnie, bo prefixu ,, [ POMOCY ] nie ma nigdzie...

+ [Tut] , [Tutorial] badz [Poradnik]

+ [DL], [DOWNLOAD] - download

+ [sZUKAM] - jak szukamy ,potrzebujemy pliku i nie mozna znalezc.

+ [PYTANIE] - jakies pare pytan odnosnie stawiania

+ [PROBLEM] - blad podczas tworzenia serwera / edycji klienta

+ [iNNE] - Wszystkie tematy, ktore nie pasuja do powyzszych prefixow.

Ja wrogom podziękuje gdy przyjdzie czas na rewanż... 

Opublikowano

Wszystko jest sensownie wytłumaczone. Ja tam nic nie sensownego nie widzę. Tylko jeżeli się o tym nie ma pojęcia to się za to nie bierze...

A nie myslę tylko o sobie, tylko denerwuje mnie takie coś...tysiące tematów na ten temat było a Ty zakładasz kolejny...

 

@Edit:

 

Dodatkowo używaj prefixów które są ustalone odgórnie, bo prefixu ,, [ POMOCY ] nie ma nigdzie...

+ [Tut] , [Tutorial] badz [Poradnik]

+ [DL], [DOWNLOAD] - download

+ [sZUKAM] - jak szukamy ,potrzebujemy pliku i nie mozna znalezc.

+ [PYTANIE] - jakies pare pytan odnosnie stawiania

+ [PROBLEM] - blad podczas tworzenia serwera / edycji klienta

+ [iNNE] - Wszystkie tematy, ktore nie pasuja do powyzszych prefixow.

Tak jest wytłumaczone...

Na 100%

Pisze tylko:

Dzwoń do administratora.

Ale sensowne!

Opublikowano

@Offtop:

Weź nacisnij LPM na ten biały krzyżyk na czerwonym tle w prawym górnym rogu ekranu i idź do piaskownicy...

 

Przecież na tym forum nie jest jeden tutak! Nie pasuje ci jeden to szukaj innego. A nie piszesz, że nie ma żadnego sensownego.

Ja wrogom podziękuje gdy przyjdzie czas na rewanż... 

Opublikowano

ta jak podlaczysz przez kabel ;x

( NETIA na 100% ma zew IP :> )

a dało by się tak zrobić, że odblokował bym porty na innym kąpie a serw zrobił bym na 2 ?

Opublikowano

@Offtop:

Weź nacisnij LPM na ten biały krzyżyk na czerwonym tle w lewym górnym rogu ekranu i idź do piaskownicy...

 

Przecież na tym forum nie jest jeden tutak! Nie pasuje ci jeden to szukaj innego. A nie piszesz, że nie ma żadnego sensownego.

Kolego krzyżyk jest po w prawym górnym rogu :rolleyes:

Opublikowano

@Offtopic:

,,kąpie" ...kąpać to się możesz w wannie a porty odblokować to możesz na innym kompie.

Ja wrogom podziękuje gdy przyjdzie czas na rewanż... 

Opublikowano

@Offtopic:

,,kąpie" ...kąpać to się możesz w wannie a porty odblokować to możesz na innym kompie.

ty aj ka podłącze mój kąp pod kabel to pójdzie??

Opublikowano

A nie masz do kabla podłączonego to jak ci chodzi ? No chyba że to laptop. Nie próbowałeś sam zobaczyć czy w vpc albo w vboxie masz tą kartę wi-fi ?

Opublikowano

A nie masz do kabla podłączonego to jak ci chodzi ? No chyba że to laptop. Nie próbowałeś sam zobaczyć czy w vpc albo w vboxie masz tą kartę wi-fi ?

Mam tak, że modem wysyła sygnał na cały dom a ja odbieram przez coś co wygląda jak pendrive.

a karty chyba nie mam, ja na normalnym komputerze

Opublikowano

OMG OMG

 

 

http://www.jakzrobic.info/jz157_przekierowanie-portow-na-livebox.html

 

nie ma znaczenia typ polaczenia czy wifi czy lan czy BMC czy USB czy COM

 

da sie serwer postawic na zew IP tzn NO-HAMACHI i to bardzo ladnie bedzie chodzilo .

Kolego ty w ogóle czytałeś co napisałem?!

Na wi-fi chyba jest wewnętrzne!

Opublikowano

ale na routerze masz zew a ze za router robi w tym przypadku livbox to dalem linka jak przekierowac porty w liveboxie ...

 

zrozumieles juz ?? czy jeszcze mam tlumaczyc

Opublikowano

ale na routerze masz zew a ze za router robi w tym przypadku livbox to dalem linka jak przekierowac porty w liveboxie ...

 

zrozumieles juz ?? czy jeszcze mam tlumaczyc

Ja nie ma liveboxa!!!!

Mam modem Siemens SLI5300 z netii!

Podłączyłem się przez kabel ethernet i ip bez zmian :(

Ludzie help!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...