Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Grać Przez Neta! Wideo Poradnik!


MrPajax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Pokaże wam jak grać w Warrcrafta III multiplayer na piracie ;)

Pierwszy sposób!

 

Jak grać MULTI (Bez Hamachi)!

1. Potrzebujemy Warcrafta III + Dodatek The Frozen Throne, Paczke dzięki której będziez mógł grać.

Paczka By Ja -(Sama paczka... Bez gry i dodatku ;x )

Link Do Reje EuroBattle.net!

bgtd.jpg

Sorry, że nie dałem linku na mp. virus total, ponieważ mam maksymalnie 60 kb/s wysyłania ;/

 

Link Do Poradnika :

http://www.youtube.com/watch?v=XYALZ_KW9ps

 

Drugi Sposób!(Gerena/LAN)

 

1.Potrzebujemy Warcrafta III + Dodatek The Frozen Throne, Gerene

Gerena Download

 

Link Do Poradnika:

http://www.youtube.com/watch?v=okiYxiL66i4&feature=related

(Sorry za piosenke w filmiku ;x )

 

Proszę o komentarze i oceny !!!B)

Wideo poradniki zrobione całkowicie prze ze mnie!

Proszę nie kopiować ich na inne fora, chyba że podacie ORYGINALNEGO autora i skąd ten poradnik wzieliście!

be40e79d8a4146afcd71316c7fe9f193a72a0ee3

Opublikowano

Pszepraszam ale zrobiłem pomyłke w 1 sposobie. Zapomniałem o włączeniu jednego pliku przed włączenie War3!

Chodzi o War3RegFix w paczce. Instrukcje do niego macie oczywiście w pliku!

 

Proszę także o przypięcie mojego tematu ;)

be40e79d8a4146afcd71316c7fe9f193a72a0ee3

Opublikowano

server eurobattle instaluje all na nowo zobacze jescze raz

 

@edit

 

dalej wyskakuje błąd jak zaznacze eurobattle ze prawdopodobnie lacze sie ze złym serwerem .. jak to naprawic dam + lub - co kto chce

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

server eurobattle instaluje all na nowo zobacze jescze raz

 

@edit

 

dalej wyskakuje błąd jak zaznacze eurobattle ze prawdopodobnie lacze sie ze złym serwerem .. jak to naprawic dam + lub - co kto chce

 

Hm... A zrobiles z WarRefFix plikiem?

be40e79d8a4146afcd71316c7fe9f193a72a0ee3

Opublikowano

Skan ma być na virustotal.pl a nie skan z avasta....

Hm...

Pomyslmy mam 50-60kb/s wysylania hm.. Pomyslmy jak ja to mam wrzucic na virustotal?!

 

PS Jakby ktos mogl zrobic skana na virustotal i mi go wyslac odplace 5 i + !

be40e79d8a4146afcd71316c7fe9f193a72a0ee3

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

fajna paczka bardzo mi się sprzydała jakis czas temu plusik leci dla ciebie

 

 

 

SORKI ZA ODSWIEZENIE TEMATU

Użytkownik od 21 kwi 2010

 

 

Posty: 100  200  300 ☑ 400  500  600  700  800 ☐ 900 ☐ 1000 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...