Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Miec Eq Z Bonami Na Pz I Innymi


Grzyb2p31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcial bym wam przedstawic moj tut by uzuyskac w pare godzin eq z bonami 2k hp i krytykiem itp :D oczywiscie chodzi mi tu o PL

 

 

 

Wiec co bedziew nam potrzebne :

 

1. Najlepiej Wojownik Body z ok 8-10 levem :D ze skillami Wir szarza i Aura

2. Dobrze miecz DMG Hacka by szybko rozwalic podane ponizej mobki

3. Eq bez dmg hacka (6+7)z dmg hackie wystarczy (4+5)

4.Znajomosc Mapy na ktorej gramy :D

 

 

 

Wiec zaczynajmy : gdy zrobimy postac i eq szukamy blogoslawianych Mobow :D z ktrych leca itemki na niskie levele z wysokimi bonami:D

 

Cung-Mok

 

1: 180px-Cung-Mok.jpg

 

 

Wystepowanie: Joan, Pyungmoo, Yongan

 

Drop: Wachlarz, Sztylet Kobry, Dziewięć Ostrzy, Srebrny Dzwon, Pajęcza Włócznia, Tradycyjny Hełm, Miedziany Naszyjnik [jak dropnie naszyjnk to mozliwosci sa 2 albo +4 albo +0 z bonem mnie dropnol 1000pz i raz w helmie droplo 20% regrenrka pz :D

 

 

Jug-Hyul

1:180px-Jug-Hyul.jpg

 

2: Wystepowanie: Joan, Pyungmoo, Yongan

 

3:Drop: Sejmitar, Szeroki Miecz, Złoty Dzwon, Miedziany Dzwon, Długi Łuk, Drewniane Buty, Srebrny Dzwon, Bojowy Łuk [ na swinie radze sie wybrac po buty mnie akurat droply z bonem 8% na krytyka i 500pz] :D

 

Mu-Rang

 

1:180px-Mu-Rang.jpg

 

2:Wystepowanie

 

3: Drop: Czerwone Ubranie, Łuk Czerwonego Oka, Drewniane Kolczyki, Bojowy Łuk, Sejmitar, Srebrny Miecz, Szeroki Miecz, Żurawi Wachlarz [ W tym przy[padku mozna sie wybrac po ubranie lub kolczyki mnie droply kolcze z bonem 5% na ludzi i 10 na na podwojna ilosc dropniecia yang :D

 

Li-An

 

1:180px-Li-An.jpg

 

2:wystepowanie Joan, Pyungmoo, Yongan

 

3: Drop :Długi Miecz, Mnisia Zbroja Płytowa, Żelazna Zbroja Płytowa, Miedziany Łuk, Srebrna Szkatułka, Ebonitowe Kolczyki, Maska Kolcza, Miłosna Szata, Zbroja Płytowa Maga, Łatwa, Miecz, Srebrna Szkatułka, Turkusowa Szata, Wyzywający Hełm [jest to moj najlepszy przyjaciel dzieki niemu droplem sporo fajnych itemow miedzy innymi ebonki 10% na ludzi , maske kolcza 10 % odpornosc na magie oraz mnisia zbroje 2000pz :D ] zycze powodzenia w dropieniu

 

 

Jest jescze Niedzwidz Young-Ji lecz z niego mnie jescze nic wartosciowego nie lootlo

 

 

POWODZIENIA jezeli ci sie spodobal moj TuT licze na skromny + [szukalem podobnego tutu na forum lecz nie znalazlem ] :D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ciekawe, ciekawe

Popraw Li-An tak żeby było widać jak on wygląda, bo nie każdy wie i jest leniuchem :)

A tak to bez zarzutu :)

1358809676-U384748.png

Opublikowano

wiesz tam masz duzo wieksza szanse na drop z bonem niz z zwyklego psioka Up Li Un poprawiony

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ej mam takie małe pytanko czy jest dzikich psów boss ? ;d np. Sraj - Tu

Jak sie ta nuta nazywa PW -http://w242.wrzuta.pl/audio/6lcuNfQqKLz/jak_sie_to_nazywa_bo_potrzebne_bardzo_do_przetestowania_bassu

Opublikowano

Moze byc. poczatkujacym graczom na pewno sie przyda.

Leci ++

Pozdro

Pomogłem ? Daj + A jeśli nie to tez daj to nic nie kosztuje

Opublikowano

Mi się wydaję, że ze wszystkich mobów mogą polecieć " Wartościowe Bonusy ", nie tylko z tych, które wymieniłeś powyżej. Tak samo nie wierzę, że z nich większe szanse na bonus np. 2k HP. Dla mnie to zależy od szczęścia.

 

Nie dam plusa ani minusa, bo gnidą nie jestem.

 

 

Pozdrawiam.

 

@Down

 

Lykos.

g0Tef.jpg

Opublikowano

@UP Nie ma takiego czegoś jak "łykos" jest lykos. Heh ;]

pozdro

Pomogłem ? Daj + A jeśli nie to tez daj to nic nie kosztuje

Opublikowano

Ładny poradnik, kolorki są , zdjęcia są , opis jest.

Nic dodać nic ująć .

 

Napisz mi na PW czy moge dodac go do spisu totów w temacie moim który jest podpięty;)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

otrz lukos to BOOS a nie blogoslawiony moob psow jest Cung-Mong

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

jestem ciekawy czy zadziala bo jakos te inne TUT-y co inni wystawiali to nic mi z tego nie dropilo na takim lvl postaci jaki byl napisany

314bb0jza5x.th.jpg

Górnik Zabrze & GKS Katowice & RoW Rybnik & Wisłoka Dębica

To nie moda głupia pało , tylko zgoda jakich mało !

GÓrNY SLONSK

Opublikowano

To nie prawda że dropi takie dobre eq z bonusami, to prawda że dropi eq z bonusem ale to już losowo jakim a więc jak CI siętrafił 1k pz o 20 reg to czyste szczęście a nie że z nich lepsze bonu.

EDIT:

To nie do końca prawda że dropi takie eq, ponieważ drop bonusu jest losowy, ale prawdą jest że z tych mobów dropi więcej bonusów niż przeciętnie. <- Schludniej napisane.

Opublikowano

polecial mnie bon 8% krytyk i 500pz ale wtedy nie bylo jescze tych lepszych bonow xD

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

polecial mnie bon 8% krytyk i 500pz ale wtedy nie bylo jescze tych lepszych bonow xD

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...