Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz Sprzęt I Osiągnięcia Wydajności


valenar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Myślę, że takiego tematu jeszcze nie było, a wielu botterom takie dane by się przydały (np. mi ^^). Do rzeczy: każdy będzie podawał swój hard-ware i ile silków uciągnie (najlepiej podać ile normalnych bez minimalizacji, a ile clientlessów). Dodatkowo, podawajcie jakiego macie neta (zobaczymy czy to ma wpływ na lagi porównując się wzajemnie).

 

Zacznę może ja:

Stary komp, 7 lat (zmieniam niedługo dlatego m.in. chcę wiedzieć kto na czym ile wyciska)

2.8 GHz Pentium 4

1,5GB ram (DDR xD)

GeForce 5900 GT B)

net Wi-Max netia 1mb/

 

Ile wyciągam... Mój rekord bez clientlessa i minimalizacji bez lagów 3

Z clientlessem nie próbowałem jeszcze, ale pewnie z 8 bym wyciągnął

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

1.8 GHz Pentium II :P

 

1 GB DDR2 (553Mhz)

 

ATI Radeon HD 4550

 

4MB/s TVK xD

 

Mój rekord to 3 silki na isro nawet przechodząc prze ht dało rade a na csro ni chu** nie da rady na 3 :P

myl07.png

 

cSRO - OFFLINE

Server: ÍőµŔáۡĺ

Nick: MyL0

Level: 101

Build: Bicheon / Light /Cold / Pure INT

Guild: TheKillers * EliTe

Farming is finished 1.860.000

Opublikowano

Procesor: AMD Phenom II X4 3GHz

Grafika: ASUS EAH HD4870 GDDR5 1GB/256Bit

Pamięć: A-DATA DDR3 2x2GB 1600MHz Coller

Dysk: Baracuda 500GB 16MB

Płyta: ASRock M3N78D AM3

System: Windows 7 Home Premium 64Bit

Monitor: LG 22" M227WDP Full HD 1080P 1920x1080

Net: Neostrada 1024

 

Isro nie wiem (nie mam na kompie) ... ale na pewno 4-5 w Hotan przy Full Detalach 1920x1080 pójdą.

 

Wnioskuję po tym że na ZSZC miałem 6 zalogowanych kont (taxi) Full Detale 1280x1024 (więcej się tam nie da) i spokojnie dawał radę i jeszcze był spory zapas RAM / Procek (55-65% używane)

 

 

EDIT:

NuclearSun - podobne kompy :D

Jakie masz ramy i płytę ?

Opublikowano

Procek: AMD Pheonom II X4 945 Proccesor 3GHz

Grafa: ATI Radeon Graphics 1giga.D

Net; neo 1 mb

Dysk; 500mb

 

CSRO - lekko 9 silków.Ale myśle że z 15 by poszlo.

Opublikowano

@up

ram jest najważniejszy :P

 

Każdemu daję + za aktywność, potrzebuję jeszcze kilku konfiguracji i +/- będę wiedział jak to z tymi silkami jest.

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Intel pentium Dual 2.20(x2),

2gb ramu,

geforce 9800gt

5-6 silkow i by sie zaczelo ciecie(bez cla) ;D

@2xup

niezla pojemnosc dysku ^.~

sygna1o.jpg

Opublikowano

z silkami nieszaleje ale 3-4 silki czasem mam odpalone , 2 postacie z 40lv do resa i nobek na farmie i wiz na ongach

Phenom 9600 BE [email protected] da rade odpalic na ponad 3.0GHz ale za głośno (scythe mugen z 3 wiatraczkami)

2gb ram (good ram 800mhz)

8800GTS+zalman (wiem ssie ale przegrzałem radka 4870 tylko zalman mi został <lol>)

net mam razem z kablówką w dzien 4mb w nocy zależy czasem nawet ponad 10mb

(sorry musiałem mieć nie zaznaczone okienko do pisania dopiero jak tab nadusilem musialo mi przeskoczyć dlatego pierwszej linijki tekstu zabrakło

Opublikowano
CSRO - lekko 9 silków.Ale myśle że z 15 by poszlo.

 

Zależy na jakich detalach i rozdzielczości :)

Opublikowano

2xup

temat służy do mówienia ile siilków uciągniesz, podaj także neta (najlepiej powiedz ile z clientless a ile bez), a nie do "chwalenia" się sprzętem

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Intel Core 2 Quad Q6600, 2.4Ghz

ATI Radeon HD 4600 / 512mb

DDR 3GB

ASUS PK5PL / 1600

XP PROFESSIONAL

5MB

 

Na csro bez lagow na 1280 x 1024 uciagne 5 clientow

Opublikowano

AMD Athlon 64 x2 6400+

GeForce 9600GT

4GB RAM

Dysk Seagate Barracuda 500gb

 

Na csro w window mode 5 kont uciąga na 70-80% zużycia :)

vinners.png

 

Flash xbox 360 do najnowszej wersji iXtreme LT + 2.0 w Bartoszycach

Wszystkie napędy tylko w wersji PHAT

Info na PW lub GG

Opublikowano

Pentium Dual Core E5200 2X 2.50GHZ

 

2GB RAM DDR2

 

DYSK 80GB

 

Karta zintegrowana Intela

 

Neo 1024

 

Komp lekko zmieniony i niestety karta zintegrowana, bo były przepięcia na płycie, i połowa poszla do wymiany bo do starej juz nie robiono częsci.

Silków odpalam 6, na Clientlesie narazie mam oprocz tego 4, ale wiecej napewno sie da.

Opublikowano

karta Graficzna to Nvidia GeForce 9800GTX/GTX+

Procek 4x 3,2 ghz intelka :)

Ramu 4gb.

Więc pare silków ładnie udźwignie :D

Net niestety tylko 1mb :(

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Net to tutaj ma najmniejsze znaczenie bo ping ma wpływ tylko na lagi a silk nie zabiera dużo przepustowości max 3kB/s pobierania i 1kB/s wysyłania danych, chyba, że przy tp. Np ostatnio puściłem cla przez modem bluetooth w komórce. Byłem na "wsi" oddalonej z 30 km od jakiegoś porządnego nadajnika. Miałem neta przez gprs (maks 32kb/s przepustowości czyli jakieś 4-5 kB/s i lagów nie miałem) Niestety pakiet 100mb mi starczył na 3 dni.

 

Kompa też nie miałem zacnego bo netbooka.

 

Intel atom 1.6

DDR 2 2gb

Karta graficzna intel graphics 8mb

ale silk na niej chodzi na 800x600 troche zacina w mieście ;) ale tylko 1 i czasami wywala znaczki zapytania

 

pozdro

sygna1o.jpg

Opublikowano

Chodzi pewnie o kartę graficzną :D jakbyś puścił np. clientless-a to spokojnie koło 20+

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Pewnie by dało rade, lecz teraz na clientlessie raczej nikt nie pośmiga.

Chyba że naphbotku ^^

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Proc: Athlon 64 X2 5200+ - 2.60Ghz

Ram: 1.5Gb DDR2 1044(Mhz)

Grafa: Gigabyte Geforce 8600GT (512 DDR2/128bit)

Dysk: 160Gb

System: Windows 7 Ultimate (64bit)

 

Bez problemów 5 silków śmiga :)

Opublikowano

Dzięki wszystkim, już +/- wiem czego szukać. Mi wystarczy konfiguracji, dalsze posty nie będą dostawały "+" możecie sobie po prostu pisać dla siebie ;)

LifeSro

FusionRoad

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...