Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up.

 

Moze bys najpierw sprawdzil, a potem pisal? :)

 

Mowie, ze nie da sie nawet programu wlaczyc, bo juz ten blad wyskakuje i nie da sie go zamknac.

Opublikowano

@up.

 

Moze bys najpierw sprawdzil, a potem pisal? :)

 

Mowie, ze nie da sie nawet programu wlaczyc, bo juz ten blad wyskakuje i nie da sie go zamknac.

 

no w sumie masz racje nie sprawdziłem i nie mam zamiaru sprawdzać poniżej tego komunikatu jak i gdzie sie łączy, więc wracając do sedna sprawy:

 

 

Witam.

 

Mam problem, po otworzeniu tego skryptu wyskakuje komunikat o tresci:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

I nie mozna w zaden sposob tego ominac...

 

Bylbym wdzieczny jakby komus udalo sie to naprawic:)

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

to tak to jest jak pacany robią "ładne gui" nie martwiąc się o to że reszta kodu to syf nie z tej ziemi.

w tym wypadku problemem jest to ze w/w zdanie wcześniej pacan użył obrazków jako guzików.

wiec albo wrzuć do katalogu coś o identycznych nazwach albo zamień GUICtrlCreatePic na np: GUICtrlCreateLabel

Opublikowano

@up.

 

Dzieki, juz widac, ze cos ruszylo. Teraz pokazuja sie jakies stronki w tym oknie, ale wysypuje sie caly skrypt, przy zakladaniu konta e-mail, jak i rowniez kont youtube.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...