Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SSy] Zabawa W Dt Ninją 40 Lvl :D


Cre4zy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Dzisiaj z nudów wyexpiłem sobie ninję(dmg hack) wbiłem chmurkę na m2 i ruszyłem do DT! Oczywiście sam :P

Oto sski co z tego wyszło :D

 

Tutaj ubijanie króla

 

dtna40lvlu2.jpg

 

 

Tutaj już na metkach

 

beztytuurpg.jpg

 

 

I tutaj już wychodziłem, bo zepsuła mi się minimapka i koordów nie widziałem :P

 

 

ninjadt.jpg

 

 

Ta ninja ma 1 dzień =p

 

 

Ktoś mnie pobije? xD

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

Ninja to 0 problemu ^^.

Na pieczęciach bierzesz jakiegoś woja ,żeby chociaż chwile trzymał spot ty chmurka i all pada :).

Gratulacje. :P

Opublikowano

Nie pomyśleliście, że mógł wojem tam iść i go wylogować, po czym ninją zacząć bić metka? =_=

 

Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie uwierzy... Mów co chcesz, ale tak nie zrobiłem, bo po co? Napisałem, że poszedłem do DT z nudów ;d

 

 

@Newcity

nóż szczęścia +9 kd śmierci i ninjy +3 ;d

 

 

@BlueBlueSky

Dzięki, za poprawienie nazwy tematu ;)

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

Dla mnie super +, ja sam myślę że jutro zacznę expić ninją :) Tak by wbić 40 w 1-2 dni :D.

 

A mam pytanie, do 40 lv expiłeś się 2 kontem czy sam wbijałeś?

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

No Koks ja wbijam 40 lv i też dt wbijam dropić kamienie duchowe narazie 35 lv i chmura na m4 i 2 ku do m5 ;) na s3 kolega ninja 61 lv do kowala sam dochodzi tak ale czasem go kicka

Opublikowano

Co to za sensacja jak na dmg waliłeś??

Ja na 24lvl wodzów orków kosiłem bo z dmg to żaden problem, wystarczy tylko mieć troszkę więcej hp a do tego chmurka wali około 7x tyle

co powinna do tego dochodzi trutka i po bossie.

Dajcie -

Opublikowano

Co to za sensacja jak na dmg waliłeś??

Ja na 24lvl wodzów orków kosiłem bo z dmg to żaden problem, wystarczy tylko mieć troszkę więcej hp a do tego chmurka wali około 7x tyle

co powinna do tego dochodzi trutka i po bossie.

trutka wchodzi jeżeli masz przynajmniej o 5lvl mniej niż boss

Opublikowano

dla mnie to jest nie mozliwe bez jaj... na 40lvlu? ?

pewnie ta postac w pt pomogla mu albo cos lub po prostu odszedl gdzies aby go nie widac na minimapie.....

oO

Na każdym privku mój nick :

XxSAXONxX , MMeFFiSStOO

 

Pomogłem ? To daj +

 

 

playerxenox.png

 

 

Nick: MMeFFiSStOO

LvL: 144+

Klasa: Wojownik

Profesja: Mental ( Umysł )

Królestwo: Jinno 4ever

Gildia: Brak

Opublikowano

@Up

czemu nie możliwe

bo nie dałbyś rady?

Z chmurką i dmg hackiem wszytko jest możliwe :D

 

I gz wyczynu

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co do DT ninją.. Nowe osiągnięcie..

 

Wczoraj z kolegą (ja 43, on 47) oby dwoje ninje doszliśmy we 2 do kowala! :)

 

Tyle, że teraz zmieniłem troszkę eq (koziki +9 10% um, zbrojka 2k pż, ebo +9(10% DT), srebrna +9, naszyjnik 5% kryta, buty 1.5k pż, maska (20% dt) i podrasowałem trochę skille :P Zasadzka m4 i chmurka m4 :D

I się jechało :)

 

Pieczęcie zrobiliśmy w ok. 7-8 minut, bo nawet nie pokazał się komunikat z tym, że zostało nam 5 minut. :) Ja zbierałem połowę spota, kolega drugą połowę spota, stawaliśmy obok siebie i 2 chmurki szły naraz więc to żaden problem był :D

 

Lepsze takie dochodzenie, niż jak chodziliśmy naszymi głównymi postaciami (ja 65+ mental i on 75+ mental)

 

Cały wypad na DT trwa jakieś +/- 25 minut :P

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

Co do DT ninją.. Nowe osiągnięcie..

 

Wczoraj z kolegą (ja 43, on 47) oby dwoje ninje doszliśmy we 2 do kowala! :)

 

Tyle, że teraz zmieniłem troszkę eq (koziki +9 10% um, zbrojka 2k pż, ebo +9(10% DT), srebrna +9, naszyjnik 5% kryta, buty 1.5k pż, maska (20% dt) i podrasowałem trochę skille :P Zasadzka m4 i chmurka m4 :D

I się jechało :)

 

Pieczęcie zrobiliśmy w ok. 7-8 minut, bo nawet nie pokazał się komunikat z tym, że zostało nam 5 minut. :) Ja zbierałem połowę spota, kolega drugą połowę spota, stawaliśmy obok siebie i 2 chmurki szły naraz więc to żaden problem był :D

 

Lepsze takie dochodzenie, niż jak chodziliśmy naszymi głównymi postaciami (ja 65+ mental i on 75+ mental)

 

Cały wypad na DT trwa jakieś +/- 25 minut :P

Kompletnie nie wiesz o czym mówisz.

Pieczęcie zrobiliście w 7 minut, tak?

To czytaj co teraz napiszę ;)

Spot na pieczęciach nie respi się zaraz jak wybijesz aktualny tylko w określonym czasie, ostatni spot respi się zaraz po napisie "Zostało 5 minut" czy jakoś tak.

Więc nie opowiadaj bajek mistrzu.

Co do tematu gratuluje.

Ja ninją 65 chodziłem sam do kowala, oczywiscie dmg i 14k hp ;p

CX7Rrj.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...