Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] jak oceniacie moją modyfikacje clienta ?


Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Prosze ocencie mojego clienta ^^

 

Oto kilka screenów z mojego clienta ^^

 

Strona startowa

 

stronastartowa.jpg

 

Logowanie

 

logowanie.jpg

 

Grafika

 

grafika.png

 

grafika2t.jpg

 

Grafika serwera jest z chinskich clientów widac dmg broni do 85 oraz odbugowana atlantyda skile i oraz mody mozna samemy dodwac jezeli wam sie podoba moj client

 

Pisz GG 473839 :unsure:

Zapraszam na moj priv serwer

 

NeverEnd Reloaded ^^

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZkwzQDtLI_8

 

Kliknij aby przejsc do prezentacji

Pasjonat
Opublikowano

Możesz mi powiedzieć co w ogóle zmieniłeś ? Oczywiscie oprócz dodania napisu NEVER END RELOADED?

 

Zmienilem wyglad broni oraz zbroji dodatkowo do tego koreanska grafika jak widac odbugowane moby zombie ... atlantyda .. mozliwosc wkladania kamieni oraz widoczne dmg broni do 90 cos jeszcze chcesz wiedziec? <_<

Zapraszam na moj priv serwer

 

NeverEnd Reloaded ^^

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZkwzQDtLI_8

 

Kliknij aby przejsc do prezentacji

Opublikowano

wgl nic nie zmieniles tylko skopiowales czyjes tekstury i dodales napis przy oknie logowania 3/10

Mounty Już Na MPC ! <Spoiler>

 

kochammpcforum.png

 

 

Kocham MPC 4um :] - Makin nie usuwaj moich Sygn.. x d

Pasjonat
Opublikowano

wgl nic nie zmieniles tylko skopiowales czyjes tekstury i dodales napis przy oknie logowania 3/10

 

Ludzie ja przynajmniej cos robie a nie jade kazdemu kto probuje cos zrobic i czegos sie nauczyc ^^ dodac cos na forum ehhh; /

Zapraszam na moj priv serwer

 

NeverEnd Reloaded ^^

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZkwzQDtLI_8

 

Kliknij aby przejsc do prezentacji

Opublikowano

W sumie to wystarczyło by wziąść metka 2008 dodać do niego locale i terrain z pl 2010. W nim jest już atlantyda odbugowana i widać wszystkie zbrojki.

Opublikowano

Fajny client, jak i strona servera.

Lepiej by było gdybyś zmienił

Liste serverów (tło)

Wybór postaci (tło)

Inee IMG podczas logowania.

Tzn, ten pasek :P xD

Daj mi miliardy plusów, miliardy minusów.. mnie to nie obchodzi to forum to nie NK nie dawaj mnie do znajomych jak mnie nie znasz ;}, nie zbieram niczego.

 

PEDOBEAR jest na wolnosci jak cos.

Opublikowano

Strona wyboru serwera i wyboru postaci 1/10

Sama grafika w grze też 1/10, ponieważ dodany tylko terrain z koreańca -.- To już ja mam bardziej zmodyfikowanego clienta :) A co do odbugowanego dmg broni do 85 to wystarczy locale_pl z moda wziąć i mamy dmg broni <_< Atlantyda odbugowana? Ciekawe jak jak nie jest zbugowana, tylko wystarczy podmienić kilka plików z packa z innego clienta i mamy zupełnie inny wygląd ;)

1280314365-U1.png

Opublikowano

Można nawet rozpakować locale_pl z moda i dodać same item_proto i wbić do locale_pl zwykłego metka z 2008 :) Także normalne dmg broni to nie problem :O

1280314365-U1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...