Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam dziś chciałem wam przedstawić sposoby na zarabianie. Sposoby z elitepvpers!

 

 

 

1

A Więc tak ... Do tego zadania potrzebny bedzie Ci exp bot ,który działa i 26 mental eq : Lwia +4 Bojowa +6,+7 .Zelazny +7 . (Najlepiej eq najlepsze na jakie was stać . Pierw Idziecie nim na Jak-To Czarnego Wiatru i te inne . Szybko Dropia K.K . kawałki zbroi ostrza , poli combo itp . potem robicie jeszcze cos. ... otwieracie drugie konto ze sklepem ,zeby pieniądze cały czas sie robiły sprzedajecie w sklepie na drugim koncie to co dropneliscie i w miedzy czasie mentalem nadal dropicie klejnoty itp. Milego Zarabiania mam nadzieje ,że komus to się przyda Wink

 

 

 

 

2

 

Jak w poprzednim poscie napisalem trzeba miec exp bota (jak ktos woli moze recznie ) 26 mental i eq +4, +5,+6 . Idziecie na Jak-To i dropicie k.k itp . jak bedziecie mieli duzo kawalkow zbroji , albo kk zacznijcie expic 20 mentalem na imha oddawajac expa na gildie (jest mozliwosc ze zlocicie riba , fmsa itp ) . bedziecie mieli duzo smiertelnych ying yang itp . Za pomoca k,k ulepszacie je . czesto na imha wypada 5 katna wiec robicie na +7 i tez sprzedajecie .

 

 

Poradnik od pszczola11

 

 

1

 

Witam.

Chciałbym przedstawić wam sposób na którym można b.dużo zarobić Wink

Więc tak ja mam 21lvl z sr. eq +7/6 mental

do tego silne na m1....

idziemy sobie do łatwego lochu w m2 .....

ustawiamy bota zaznaczamy żeby brał nam tylko medale i marmury

ponieważ w lochu dużo śmieci też wylatuje typu śmiertelna zbroja itp...

uruchamiamy sobie też bota który oddaje exp na gildie od splashje (splashje dzięki za to chociaż mi nie chodził to troszkę mi kolega przerobił)...

No i właściwie teraz zależy jakie mamy szczęscie Big Grin

Raz po nocy miałem 2 strony eq medali i w tym 13marmurów

A raz tylko 11 medali ...

Także powodzenia Wink

 

 

Poradnik od papet

 

1

 

Na początek będzie nam potrzebne ok. 5 mln

Kupujemy sobie tarcze na 61 lvl po ok. 100-250k (najlepiej kupić ich z 10) kupujemy ulepszacze do nich dzięki którym wbijemy nasze tarcze na +7 . By ulepszyć przedmiot na +7 wiele szczęścia nie potrzeba a ulepszacze do owych tarcz są tanie . Z 10 tarcz około 2-3 wejdą nam na +7 zależy od szczęścia . A więc podsumowanie ...

10 tarcz = ok. 1-2.5mln

ulepszacze ok 200-300k

Ulepszanie tarcz ok 0,5-1mln

Tarcza na 61 lvl +7 jest warta od 5 mln w gore lekko a wiec jeśli 3 z 10 tarcz wam wejdą jesteście minimum 12mln na plusie i to jest minimum .

 

Poradniki od benio22 c

 

1

 

Taa pisze tego tutka bo mi się nudzi xD. Robimy nowe konto na byle jakiego meila. Dobijamy na nim 21 lvl najlepiej samemu. załatwiamy eq +6+7 tarcze zbroje jak to jest woj to gizarme. kupujemy rękawice złodzieja i pobieramy expbota i bota oddającego expa na gildję Smile. Zaznaczamy w exp bocie żeby nie brał zbroi i broni oprucz kozików/jelonków/ribów/jesionków/antyków/fmsów.idziemy do imha i zostawiamy na noc :Dzarobiliśmy tak z kumplem jakies 25kk ale było by więcej bo spaliłem jakies 3 riby jeden 22% sr drugi 35% a 3 15 xD

 

2

 

Ten sposób jest związany z metinami xD.

 

Sposób nr 1

 

Na początku kupujemy rękawicę złodzieja Big Grin robimy woja bodego lub mentala eq +7/8 dobijamy 35 lvl robimy bojowca, i lecimy na metki zazdry(35l lvl)

 

oraz metki duszy (40 lvl).

nie mogłem dobrego SSa znaleźc :/

 

 

jeśli ktoś leci mentalem spokojnie powinien dac radę z metkiem cienia (45 lvl) [Obrazek: metin_cienia.jpg]

natomiast body może miec kłopoty.

 

 

Sposób nr 2

 

 

Robimy woja mentala dobijamy 50/60 lvl można 75 też Big Grin lecimy na DT

dziennie z DT można wyciągnąc do 100kk jak ktoś lubi długo przed kompem siedziec. Oczywiście idziemy na metki Big Grin 1 piętro możecie sobie rozwalic

na piętrze w którym jest do zniszczenia dobry metin nawalajcie każdego metka Big Grin może dropnie jakiś kamyk duchowy xD

 

jeśli idziecie 75 lvl macie bony na zdechlaki razem 60% jakieś bony do pż i na siłe to bierzecie ze sobą poli np dziki sługa i lecicie na ripka wtedy jesteście jakieś 7kk do przodu. zależnie od serwera

 

 

 

Sposób nr 3

 

Bicie bosów. więc dobijamy lvl zbliżony do danego bosa i idziemy go rozwalac Big Grin na 99% dropnie szkatułka xD. radzę rozwalac dużo wodzów łatwe do rozwalenia są i łatwo się je sprzedaje xD

 

Poradnik by Benio22

 

Poradniki od Walczak123r

 

1. Piewszym sposobem na zarabianie yang jest dropienie broni na 30 lvl (fms,rib,kozik) i nie tylko. Jak nie wszyscy wiedzą od 8 lvl'a w m3 (ihma) dropią w.w bronię, dziwisz się, że wychodzi nowy serwer a ludzie już biegają w super broniach +9?, od teraz to nic trudnego, tak to właśnie z tąd masowo je dropią i ulepszają. A więc by zacząć zarabiać yang w ten sposób tworzymy postać lvl, najlepiej 13, wykupujemy rekawice złodzieja z IS, chociaż można bez,lecz drop z rękawicą jest dużo lepszy, ubieramy naszą postać w eq od 0 lvl'a najlepiej +6 w zależności od funduszy które nie są wygórowane, super dobrego eq też nam nie trzeba, ponieważ z gorszym eq spokojnie damy rade. Co ważne , dodajemy się do jakiejś gildi aby oddawać exp, ponieważ PD bardzo szybko skacze. Gdy już mamy wsystko oraz jesteśmy w m3, nic innego nam nie pozostaje jak bić co popadnie, a więc bijemy. Drop oceniam róźnie, ponieważ tak jak i cała gra polega na szczęściu raz wypadną przykładowo 3 fmsy w 1h, a raz przez 3h nic nie wypadnie, więc oceniam średnio np 1 fms na 2h.

 

2. Kolejnym sposobem przezmnie opisanym bęzie sposób na tzw. Medale. Robimy nową postać wojownik mentala, robimy dla niego słabe eq +5,6 ,w zależności od finansów. Expimy postać do ok.15 lvl, proponuję wstąpić do jakiejśc gildii aby, oddawać na nią expa oczywiście nie wspomoże to gildi, ale oszczędzi nam czasu.Status rozwijamy następująco ok. 20 do siły, reszta w wit. Sklle rozdajemy wszędzie po 1pkt, a resztę w Silne ciało ,aby stosunkowo długo trzymał się na nogach. Gdy już mamy takiego woja, możemy spokojnie lecieć na małpki, odrazu mówię do małp trzeba mieć żeliwne nerwy, potrafią zdenerwować.Drop medali oceniam na ok , 2-3 na h, zależy od tego czy ma się wykupioną rękawice złodzieja (polecam wykupienie, duża róźnica) Jaka ilość dziennego zarobku? Ilośc yang zależy od popytu na medale oraz profesjonalnego podejścia do gry. Uwaga: Jeśli np. przez 1h nic nam nie wypadnie, nie trzeba się denerwować, cierpliwośći.

 

3. Trzecim sposobem na zarabianie yang, jest coś dla leniwców, a więc krótko i zwięźle kupujemy dobry item +9, przykładowo rib, fms +9 (ok 10kk), ze słabymi średnimi i zmieniamy bony, gdy mamy troszke szczęścia możemy taką rzecz sprzedać za dużo większą cene, wszystko w zależności od śr. Uwaga : Zawsze mogą wejść te gorsze średnie.

 

4. Następnym sposobem jest sposób na kopanie rud, jest to monotonny sposób zarobku, jak i łatwy i pewny. Jest to sposób polegający na jeźdżeniu ,szukaniu i kopaniu rud, na które zawsze jest świetne zapotrzebowanie, na wydobywanie rud jest wymagany 30lvl.A więc masz już 30 lvl? no to do dzieła, gdy znajdziesz już rude, zaczynasz kopać, do kopania nie zbędny jest kilof, który można kupić w M2.Gdy wydobędziemy już rudę idziemy ją przetopić do alchemika, potrzebne nam będzie KD , najlepiej +0/1/2, bez znaczenia , kamyczki można tanio kupić lub wziąść je z niżej opisanego sposobu.

 

5. Kamienie metin, jest to najbardziej znany, oraz lubiany sposób zarobku. Polega on na jeżdżeniu,szukaniu i rozbijaniu kamieni metin,nie zapomnijmy wyposażyć się w poty. Z Metinów dropią KU, KD, Kamienie duchowe (Metin z lvl 50+). Jest to świetny sposób dla osób grających noca, ponieważ jest stosunkowo spokój.

 

6. Kowal, hmmm jest to sposób bardzo ryzykowny, na którym można dużo zarobić jak i dużo stracić.W tym sposobie chodzi o zwykłe ulepszanie itemków, najczęściej ludzie dropią lub kupują fms'y rib'y +0 (kilka sztuk) i ulepszają masowo. Mam znajemego,któremu udawało się przypadkowo zrobić tarcze sokoła na +9, sprzedał za 40 kk, zainwstował 10kk, i miał 3 tarcze... i tak chwle leciało, najważiejsze jest wiedzieć kiedy skończyć !

 

7. Ostatnim sposobem przezemnie opisanym jest sposób chodzenia do DT (wieży demonów). Ten sposób polega na ulepszani rzeczy u kowala w wieży,jaka różnica? a więc, różnica jest taka, że nie potrzeba ulepszaczy, a więc wnioskując najbardziej opłaca się ulepszać rzeczy od 45, (ponieważ biała perła,są wyjątki) na +7/+8/+9(przykładowo można ulepszać Zbroja Boga Smoków,Naszyjnik Z Niebiańskich Łez, Bransoleta Z Niebiańskich Łez). A teraz jak tam dojść? No to tak można ten sposób podzielić na 2, jeśli nie mamy zbyt wysokiego lvl'a chodzimy na tzw. doczepke, doczepiamy się do jakiejś większej grupki i idziemy z nimi lub gdy wiemy że metin w DT został nie dawno rozbity robimy tzw.winde, która polega na przeniesieniu się na wyższe piętro w DT. 2 metodą na ten sposób , to poprostu chodzimy sami na DT, lecz to wystarcza odpiedniego lvl, zgranej eikipy oraz dobrego eq z bonami na nieumarłych.

 

 

Mi się te sposoby bardzo spodobały i zadziałały! wiec postanowiłęm udostępnić je wam! Sposoby ze strony mpcforum.pl

Opublikowano

Kurde, mało czytelny ale niech ci będzie... Dla zachęty strzele tego plusika dla ciebie:)

1zgxr39.png

Śląsk Wrocław ludzie zasad.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...