Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Nie Dslan ! Silnik Plemiona !


lukaszkry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ! Chce wam dzis przedstawic silnik do plemion. Nie jest on po polsku jest po niemiecku ale jest. Ja go nie testowalem bo trzeba instalowac jakis eAccelator czy jakoś tak (próbowalem na localu przez WebServ) i nie wiem jak to zainstalować :( Macie download jak zrobicie serw to wyslijcie na PW do mnie linka do stronki chętnie pogram :)

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ooo w końcu jakiś silnik No DSLAN :D. Ściągnę i spróbuję zainstalować. Jak mi się uda to wstawie tuta :P. Masz +.

[img]http://img641.imageshack.us/img641/2386/mrpacio.jpg[/img]

Jak dostac darmowe smocze monety!! (TO NIE ZART! MOJ FILMIK NA YT!)
[code]http://www.youtube.com/watch?v=uo4oBb5pRV8[/code]

Opublikowano

pLIK ZAKODOWANY NIE POGRASZ SOBIE NA NECIE

 

<?php /*This encoded file was generated using PHPCoder (http://phpcoder.sourceforge.net/) and eAccelerator (http://eaccelerator.sourceforge.net/)*/ if (!is_callable("eaccelerator_load") && !@dl("eAccelerator.so")) { die("This PHP script has been encoded using the excellent eAccelerator Optimizer, to run it you must install <a href=\"http://eaccelerator.sourceforge.net/\">eAccelerator or the eLoader</a>"); }eaccelerator_load('eJxtld9vmzAQx+1Aw68Q2jTqy1544qFF6R8QZVKSZdO0TutKHjt1tHgrU0IYJp3y389njONYoASbu/N9Pz5js5ovl6u71cN8/e0BmQghjFAPIQfB9Yaa63MP7hgbF6yZ3ObFy2afkQlrJ+Vref7pjLttO+EdhI0+u1e7fZFRHIGth9kv6QsvZMue8RSesckMEPJ3T6rDHEwzbDyzJmFYy3WYZ3GRbklM67SqY1JkcUboS5WXdb4rYloSkjX3p32R1zTe7qp0E2/TMvxV7bYhTd/IU4MS7qqMVOHzgeUMIQkGsX4zZ/a3JSDHJ3S/qXHUb/BNnFgavqXifyT1y+ujJZOdJFlYfFpcrw3pMT1LhBq8XP9wJCTM3g30TETubSHahnznBrPlyLMpN9jYgJYUdZlWlDzaCkg79Edr5EsJaw2FXYB1xu2z4yg7aYWVpVzbnBuZ5rrx9o5pIrut072jIzs6stOF7HQhOyoy1Jm/BgvnyOwozE4HsyOZnZZZ5okcCe3q0K4O7XZBu13Qrgpt8PBs4R6RXQXZ7UB2JbLbIosskSuBPR3Y04G9LmCvC9hTgeFB2WIL7wjuKeBeB7gnwb0WXMsWeXICA30CYMDKBLgB9MSKwSZPBh2yAyk7OFliGBANpKCvC/r8URH0TwT5SXLBbSbGfPfe+Fzq7gras2bcn/Qanr62Nr4jSF4kfgeq3wiYxtpX32ouFXEnOynP7oc66lCvzVCieu1UmwMwGXbIDmWFhurCKMOioaxToIuDAfcV8UCKQww7ay+CkyoFXO7pCloLGy6vyJ6EX9ieI9dg/an60k0tfEnQAR+ImvXXQVszIRsFomLW9TnruR9G8MaL4cmWZTyswGTa+RRaw7RV32yExIXtZKTMui43OBo1uU07udRc00skTn7IlVKa/y7mYJudgLPe42VT+OMHoXEtmmjwzGQIgxjrSuNWCb4HWU7LTXqYjxupd6yZTG5rsmXWmtBbmlHxqZvAYIgaI7Fjsf3+irdYTPk/2k/zzw=='); ?>

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dziwne bo niby all pliki są ale oryginalny wazy 50 a to tylko 8 mega. No i znowu trza się męczyć z akceleratorem a teraz jak już pisze ten post to zastanawiam się czy właśnie jego tam nie brakuje i czy to dlatego nie jest taki lekki ten silnik.

Daj + co ci szkodzi.

96fbf1454f594510bea7dcb5bfacd412.0.gif

Opublikowano

sprawdzilem nie ma tam acceleratora. Ogolnie te pliki sa podobne(sadze ze to starsza wersja) lecz napisalem do administracji infernal-wars o pomoc i porade w sprawie rozszyfrowania tego silnika i jak tylo cos napisza to odrazu puszse jakis tutorail albo cos w ten type.

 

Jest jeszcze 2 wersja zdarzen. Wiem jak rozszyfrowac ten silnik lecz to jest kwestia 2 dni siedzonych ciagle przy kompie bo trzeba recznie szyfrowac. Skminilem prawie caly klucz liter ale bedzie trza jeszcze nad tym popracowac.

Daj + co ci szkodzi.

96fbf1454f594510bea7dcb5bfacd412.0.gif

Opublikowano

Silnik o którym mówicie ( 50 mb ) t ojest z wszystkimi pierdołami pod windowsa. + phpmyadmin i te niepotrzebne pierdoły :)

Jesteś doświadczonym graczem ? Weź daj -

old_school.jpg

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...