Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dostal Ktos Bana Za Uzywanie Bug Na Magazyn?


Xattor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Mam pytanie dostal ktos bana za uzywanie bugu na magazyn?

szkoda mi kasy na przepustki a takto bym sobie poexpil

ale boje sie strasznie o eq i konto

i jesli bym dostal bana to na ile na stale czy na ile?

z gory dzieki za odp pozdro

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Coś tam było mówione na boardzie, że będą takich banować, ale narazie się to nie dzieje ;) .

userbarwb.png

 

Zawsze promocje na sygnatury ^^ - idź pan w chuj ! :D

 

Jak pomogłem daj +

Opublikowano

Mój kumpel 68lv używał bug na magazyn, dmg hack, mh za któreś z tego dostał bana :D

Opublikowano

Ja też używam od kilku dni w v2 bez wychodzenia i 0 bana. Nie sprawdzą w logach, bo w sumie tylko kilka osób ma do tego dostęp. A logów jest z jakieś 7tyś stron na godzinę, jak nie więcej. :)

annyeong! ~

Opublikowano

na mojej postaci używam od 5/4dni tego bugu i bana nie mam

ps na boardzie pisali ze niewolno używac i jak najszybciej to zablokujaą (tu pewnie kilka miechów sie zejdzie ;P )

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

ja tez w v2 expie i uzywam tego buga , bo nikt glupi nie bedzie dziennie kilka razy wychodzil z v2 ;/ GF tylko mysli i robi wszystko zeby jak najwiecej kasy dostawac za SM a o chinskie boty to smiecie nic nie robia !

314bb0jza5x.th.jpg

Górnik Zabrze & GKS Katowice & RoW Rybnik & Wisłoka Dębica

To nie moda głupia pało , tylko zgoda jakich mało !

GÓrNY SLONSK

Opublikowano

Bana nie dostaniesz...

Jak mają to wykryć?

Widzą co piszesz ale jedynie na wołaczy czy zwykłej wiadomości. Nie widzą nawet co piszesz na szepcie...

A jakie wpisujesz komendy też nie widzą. Wiem bo ich logi wyglądają tak samo jak privów, a privy prowadziłem więc

wiem co w logach :D

S7 = Almanach... 4 eVer :D

Klasa: Ninja

Profesja: Dagger

Królestwo: Jinno

Level: 50+

Nick: PowahOfBanan

 

 

 

Jak nie wiesz co dać to może pomoże to że... zbieram -!

Opublikowano

dobra dzieki za odpowiedzi

mam jeszcze jedno pytanie ma ktos dmg hacka z skanem? tego co powieksza wiele razy

widzialem dmg hacki na mpc ale bez skana a boje sie o konto

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@UP nikt nie ma ze skanem... bo skanować da się max 50 mb a te pliki ważą po 80

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Ja tego używam i się nie zawiodłem

 

PC1:

http://hotfile.com/dl/54325966/c877686/DMG_SkillHack_PC1_By_DrMagK2.rar.html

 

PC2:

http://hotfile.com/dl/54324760/0f10c0e/DMG_SkillHack_PC2_By_DrMagK2.rar.html

To nie jest mój upload

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Ja też używam od kilku dni w v2 bez wychodzenia i 0 bana. Nie sprawdzą w logach, bo w sumie tylko kilka osób ma do tego dostęp. A logów jest z jakieś 7tyś stron na godzinę, jak nie więcej. :)

 

 

A mógłbyś powiedzieć jaka jest składnia tej komendy ? , próbuję te napisane powyżej ale nie działają

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Najpierw wpisujesz

/click_mall

Po czym wciskasz anuluj

i znów wpisujesz

/safebox_password 0000

Zamiast 0000 wpisujesz swoje hasło

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Ja tam używałem 8-14 dni i nic ;D

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Bo oni tylko zastraszają żeby ludzie nie używali tego... Tak jak napisał MasterDeath nie ma szans żeby akurat twoje IP wyciągnęli z logów, szansa taka jak wygrać w totolotka.:) Kolega na 81 lvl'u używał ponieważ szkoda było mu krwistych kamieni i do tej pory używa. Chyba od 2tyg. Ja również od ok. 15/16dni nie wychodziłem z V2 nawet po głupiego potka:> no więc naprawdę mała szansa żeby ciebie zbanowali.

Daj minusa i 5*, Napisz na PW a dam 5* i 5+'ow lub 5-'ow:)

1zgxr39.png

Śląsk Wrocław ludzie zasad.

Pomocnik
Opublikowano

mi działa ale od rana mi Phobos nie działa ;/

NFS World : 50lvl lexus LFA
Ghost Recon Online : Recon 21 lvl

Opublikowano

Ja tego używałem( bo chyba już nie działa) i nic . A ostatni raz jakieś 2 tyg temu więc nie bedzie żadnych banow... pewnie tylko straszyli jak zawsze...

AizzeN - fajna sygna. cycuszki ^^:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...