Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gracze S16,17,18 Metin 2 Pl Potrzebują Pomocy !


adi93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po dzisiajszym resecie serwerów metin2PL mod kamera przestał działac na serwerach 16,17,18.

Proszę o umieszczenie w wym temacie plików które przywrócą możliwośc działania tego moda na wszystkich serwerach !!!!!!

97fb15378ae0.jpg

 

Pomogłem ? Zamiast klikać mi na plus lepiej kliknij na ten link http://www.pajacyk.pl i pomóż innym tak jak ja pomogłem tobie ;)

 

Moje tematy:

http://www.mpcforum.pl/topic/316943-tut-blokada-hs-w-windows-7-bez-firewalla/ - Blokowanie HS na Windows 7 bez instalacji firewall'a

Opublikowano

Nic prostszego ;]

 

Wklejacie pliki do metka -> folder PACK

 

http://www.speedyshare.com/files/23875405/pack.rar

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=d8030390c28dca4d04a32bce0fa08edb8bff1ec29e840a94d6a15dc0f7fa2923-1282248628

 

 

Link do orginalnego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/195381-tut-my-patch-dla-nie-dzialajacych-serwow/

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Może ktoś pomóc ? Ściągnąłem to co MarioBase dał wkleiłem do pack zainstalowałem do folderu z metinem patch 4.1 i nie działa dalej. Metka mam spatchowanego i storentowanego. Jeśli trzeba nowy patch ściągnąć to bradzo proszęo link. Będąplusy i minusy - co kto woli.

Moje konta Metin2:

 

Alamut - 100lvl Ninja Dagger ON

Arkanta - 97 lvl Szaman Smok ON

Alamut - 94 lvl Wojownik Mental OFF

Metin2 PL - 59 lvl Wojownik Body OFF

Opublikowano

Weź usuń tamtego metka jak i EM2.. zainstaluj wszystko na nowo, metka storrentuj

 

Użyj tego EM2

 

http://hostuje.net/file.php?id=b724cf598d8cb8f373d34a0bb84ee70d

 

Skan:

 

http://www.virustotal.com/pl/analisis/95f5d8f4b25644092b33183861bf56550beeb351e13fdcb81359bed05bab4bd8-1279563043

Upload Andrzejta ;]

 

Po instalacji i spatchowaniu metka wklej pack.rar te pliczki ze środka

Czyli nie folder pack tylko

locale_de i inne które są po wypakowaniu we folderze

 

Jeśli masz viste / 7 uruchom jako administrator ( ważne )

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

E mam pytanie ściągłem nowego metka tak jak mi powiedziałeś zainstalowałem spatchowałem storrentowałem i chodzi kamer mod, ale jak odpalam Easy Metin2 od andrzeja to pisze że jest tylko do wersji de. pomóż plis dam +(jak odpalam inny easy metin2 to chodzi ale nie ma do niego multi hacka )

Moje konta Metin2:

 

Alamut - 100lvl Ninja Dagger ON

Arkanta - 97 lvl Szaman Smok ON

Alamut - 94 lvl Wojownik Mental OFF

Metin2 PL - 59 lvl Wojownik Body OFF

Opublikowano

E mam pytanie ściągłem nowego metka tak jak mi powiedziałeś zainstalowałem spatchowałem storrentowałem i chodzi kamer mod, ale jak odpalam Easy Metin2 od andrzeja to pisze że jest tylko do wersji de. pomóż plis dam +(jak odpalam inny easy metin2 to chodzi ale nie ma do niego multi hacka )

 

 

To weź tą wersję bez MH a ja Ci mh wyślę

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

ok jak wyślesz będę wdzięczny

Moje konta Metin2:

 

Alamut - 100lvl Ninja Dagger ON

Arkanta - 97 lvl Szaman Smok ON

Alamut - 94 lvl Wojownik Mental OFF

Metin2 PL - 59 lvl Wojownik Body OFF

Opublikowano

MH

 

http://www.speedyshare.com/files/23893196/Mh_upload_by_MarioBase.rar

skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=03cba59cb1ac57f1b41c3f05e24f67fd19ff538a4f95cebbef14a37d5dfc8305-1282383337

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

No ale nie chodzi jak go odpalam to pisze unable to process czy cos takiego

Moje konta Metin2:

 

Alamut - 100lvl Ninja Dagger ON

Arkanta - 97 lvl Szaman Smok ON

Alamut - 94 lvl Wojownik Mental OFF

Metin2 PL - 59 lvl Wojownik Body OFF

Opublikowano

No ale nie chodzi jak go odpalam to pisze unable to process czy cos takiego

 

Jak masz viste / win 7 to uruchom jako administrator

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...