Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Wielka Prośba W Sprawie Spolszczenia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam prośbę do was, mianowicie chodzi mi o zrobienie spolszczenia do LongjuW strona:( http://www.longjuw.com/ ) .Są spolszczenia na youtube ale starej wersji. Nowa wersja ip pojawila się 15 sierpnia.

Bardzo wdzięczny będę , a osoby które mi pomogą dostana pozytywne oceny. Z góry dziękuje za zainteresowanie się moim problem.

Opublikowano

Moge ci zrobic ale na statusie tym wczesniejszym ip jest online

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

 

18706.png

Opublikowano

Oto dobre spol :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Inne KLIKNIJ

 

To dobre spol, sprawdzałem. :)

Daj mi miliardy plusów, miliardy minusów.. mnie to nie obchodzi to forum to nie NK nie dawaj mnie do znajomych jak mnie nie znasz ;}, nie zbieram niczego.

 

PEDOBEAR jest na wolnosci jak cos.

Opublikowano

@UP

Te spol bedzie ci działało zawsze wykrywa jakies wirusy ;]

To jest ukryta treść, proszę

tu skanik jakby co zeby modki sie nie wkurzaly albo cos w tym stylu :)

@edit

jesli ci nie dziala znajdz nowe ip servera jakos a ci zrobie spol

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

 

18706.png

Opublikowano

Ludzie zrobiłem dobre spol z tym samym IP ! mam najnowszego connecta! :)

 

Coś Ci się kolego musi psuć ! :D

 

p.s Daren dziękuje za skan :D

Daj mi miliardy plusów, miliardy minusów.. mnie to nie obchodzi to forum to nie NK nie dawaj mnie do znajomych jak mnie nie znasz ;}, nie zbieram niczego.

 

PEDOBEAR jest na wolnosci jak cos.

Opublikowano

Zrobilem wlasny

Testowalem go nie chodzi pisze bład :(

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

 

18706.png

Opublikowano

Po 15 sierpnia była aktualizacja na longjuw może dlatego się nie da zrobić. Na 100 % zmienili port ale niestety nie umie sprawdzić jaki jest nowy :) .

Opublikowano

teraz mam błąd ale logowało... to dobre IP omg

Daj mi miliardy plusów, miliardy minusów.. mnie to nie obchodzi to forum to nie NK nie dawaj mnie do znajomych jak mnie nie znasz ;}, nie zbieram niczego.

 

PEDOBEAR jest na wolnosci jak cos.

Opublikowano

Po 15 sierpnia była aktualizacja na longjuw może dlatego się nie da zrobić. Na 100 % zmienili port ale niestety nie umie sprawdzić jaki jest nowy :) .

No to nie wiem czy zrobie. Jak ktos poda te nowe IP zrobie ci spol ;/ troche szukalem na google ale nic nie znalazlem jedynie te stare ip :(

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

 

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...