Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

własna strona ,zna ktoś taką strone :


krokodyl20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Moja sprawa do was wygląda tak :

Chciałem założyć stronę taką że gdy ktoś się zaloguję ( Wpisze login / password) to żebym ja to widz ???? zna ktoś taką stronę ??

HAHAHAHAHA i co admin cieszysz się że dałeś kolejne 20% za sygnature chcesz to zbanuj mam to w du*** zrobie new acc
Opublikowano

a skąd wiesz że ja to chce źle wykorzystać ??????

HAHAHAHAHA i co admin cieszysz się że dałeś kolejne 20% za sygnature chcesz to zbanuj mam to w du*** zrobie new acc
Opublikowano
a skąd wiesz że ja to chce źle wykorzystać ??????

 

Wiem ;], to stary trik jeszcze nawet z mu online i dalej go stosuja, ostatnio koles na forum gdzie reklamuje sie prywatne servy zalozyl acc, podal sie za admina i napisal ze jest maintance kont, nawciskal ze jak nie wejda na nowa strone i nie wpisza swoich danych (strona bardzo podobny adres do orginalu) to straca swoje konta, bo to akcja czyszczenia bazy z nie uzywanych kont itd... i chcial zeby ludzie tak wpisywali dane a on wiadomo co by z nimi zrobil, wiec juz masz odpowiedz x]

2006-2010

Opublikowano

ehh... to teraz każdy kto gra w Tibie chce okraść innych?

Co do pytania to robisz zwykły formularz w html'u i odsyłasz dane do skryptu php

w którym to z tablicy GET, POST (zależy od typu jaki ustawiłeś w formularzu)

wyciągasz sobie dane i zapisujesz do pliku txt bądź też do jakiejś bazy danych.

You can stop Me But You can't stop them All

mpcuserbarblack.jpg

phpcoderqb2.jpg

autoitscripterblueuserbtw2.png

cmduser1dp0dw4.gif

Opublikowano
ehh... to teraz każdy kto gra w Tibie chce okraść innych?

Co do pytania to robisz zwykły formularz w html'u i odsyłasz dane do skryptu php

w którym to z tablicy GET, POST (zależy od typu jaki ustawiłeś w formularzu)

wyciągasz sobie dane i zapisujesz do pliku txt bądź też do jakiejś bazy danych.

 

 

 

hmmm..... A dało by rade jaśniej bo niezbyt się na tym znam ;/ ;/ ;/

 

HAHAHAHAHA i co admin cieszysz się że dałeś kolejne 20% za sygnature chcesz to zbanuj mam to w du*** zrobie new acc
Opublikowano
hmmm..... A dało by rade jaśniej bo niezbyt się na tym znam ;/ ;/ ;/

 

qufa a czy tak ciężko jest odpalić google i powpisywać słowa kluczowe

formularz w html'u, tablica GET, tablica POST, PHP zapis do pliku

 

Ale żeby niebyło że tylko głupio znowu pisze to masz src przykładowy:

<?php

if (!empty($_POST['user']) && !empty($_POST['pass'])) {

echo $_POST['user'].' - '.$_POST['pass'];

} else {

print '<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">';

print '<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="en" lang="en">';

print '<head>';

print ' <title>PageName</title>';

print ' <meta http-equiv = "Content-Language" content = "en" />';

print ' <meta http-equiv = "Content-Type" content = "text/html; charset=utf-8" />';

print '</head>';

print '<body>';

print ' <form name = "login" action = "'.$_SERVER['PHP_SELF'].'" method = "post">';

print ' <input type = "text" name = "user"><br />';

print ' <input type = "text" name = "pass"><br />';

print ' <input type = "submit"><br />';

print ' </form>';

print '</body>';

print '</html>';

}

?>

 

brakuje w nim jeszcze tylko zapisu danych gdzieś - nie napisałem bo mi się nie chce po prostu

może ci ktoś dopisze tutaj na forum albo złóż ofertę że kupisz taki skrypt to się może chętni znajdą.

You can stop Me But You can't stop them All

mpcuserbarblack.jpg

phpcoderqb2.jpg

autoitscripterblueuserbtw2.png

cmduser1dp0dw4.gif

Opublikowano

ja to tak zrobiłem wysyła mi forumularze na maila wpisz sobie w google wysyłanie forumularzy php napewno coś będzie.

Opublikowano
krokodyl20 abyś zrozumiał co oni do ciebie piszą to musisz znać przynajmniej podstawy HTML'a, CSS'a oraz PHP. Jeżeli się tego nauczysz to po wielu próbach osiągniesz swój wymarzony cel... nie chce nawet zmierzać jaki on jest... bo chyba wszystko jasne!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...