Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kontynuacja Śmiesznych Kawałów


RapMajster

Kawały  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie wiecej kawa?ów

  2. 2. Czy da?e? mi minusa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra kawały:

 

1.Czym różni się polska galerianka od chińskiej galerianki?

polska galerianka mówi

"kup mi spodnie, a zrobię ci loda"

chińska galerianka mówi

"kup mi loda, a zrobię ci spodnie"

 

hahahah

 

2.Ojciec wraz z synem handlują ziemniakami po uliczkach miast.

Zajeżdżają w kamienice i wołają " Ziemniaki! Ziemniaki! "

Z trzeciego pietra babeczka się wychyla, ze chce.

- Trzy worki.

- Synu idź - mówi do niego ojciec.

Na gorze babka pyta: Dobra. Ile place?

- 250 zł.

- Hmm, nie mam tyle, ale pan jest dorosły, mi tez niczego nie

brakuje, może seks?

- Hmmm, wie pani, musiałbym się skonsultować z ojcem.

- Ale, no wie pan, przecież pan jest już dorosły, po co takie

pytania?

- Jednak wolałbym zapytać.

- Ale dlaczego?

- W poprzednim roku przejebalismy 8 ton.

 

3.Ślepy facet stoi na rogu ze swoim psem, kiedy ten podniósł nogę i nasikał na jego spodnie. Facet sięgnął do kieszeni i wyjął psi przysmak. Ciekawski przechodzień, który wszystko obserwował, podbiegł do niego i powiedział:

- Nie powinien pan tego robić. On niczego się nie nauczy, jeśli będzie pan nagradzał go za coś takiego!

Ślepiec na to:

- Nie nagradzam go. Po prostu sprawdzam, gdzie ma mordę, żebym mógł kopnąć go w dupę!

 

4.Jaka jest najseksowniejsza kobieta na świecie?

Odpowiedź:

Nauczycielka, bo:

1. ma klasę

2. ma okres dwa razy do roku

3. stawia pałę w dwie sekundy

4. potrafi pieprzyć 45 minut bez przerwy

 

5.W pubie siedzą Schmitt, Jussilainen i Małysz.

Martin mówi:

- Wiecie co, miałem kiedyś taki przypadek. Poszedłem do kina na "101 dalmatyńczyków", a na drugi dzień skoczyłem na średniej skoczni 101 metrów

i wygrałem.

Na to Jussilainen:

- A ja kiedyś czytałem książkę

"150 sposobów na stres". Na drugi dzień skoczyłem 150 metrów na dużej skoczni i też wygrałem!

W tym momencie Małysz zrywa się jak oparzony, biegnie do wyjścia

i krzyczy:

- Trzeba odwołać zawody! Jutro skaczemy na mamuciej, a ja wczoraj przeczytałem "20 000 mil podmorskiej żeglugi"!

 

6.Leci prawnik, ksiądz i nauczyciel samolotem ze szkolną wycieczką. Nagle samolot zaczyna spadać. Są tylko trzy spadochrony.

- Oddajmy je dzieciom - woła nauczyciel.

- Pieprzyć dzieci! - krzyczy prawnik.

A ksiądz:

- A starczy nam czasu??

 

7.- Tato, kto to jest alkoholik? - pyta Jasiu.

- Widzisz te cztery drzewa? Alkoholik widzi osiem.

- Ale tato... Tam są tylko dwa drzewa...

 

8.Pani wchodzi do klasy, jasiu ma nogi wywalone na stół, i mówi:

-Jasiu nogi ze stołu!

-A wypierdalaj stara kurwo.

-Jak ty sie Jasiu odzywasz?! Nogi ze stołu albo idziemy do dyrektora!

-Do tego huja?! Nie idę. Idź sama i powiedz mu żeby nogi umył bo mu śmierdzą.

-Jasiu dosyć idę sama do dyrektora!

-To idź stara kurwo.

-Po chwili wpada pani z dyrektorem do klasy. Dyrektor mówi:

-Jasiu podaj mi numer do twojego taty.

-Phi nie podam.

-Dzieci czy ktoś z was zna numer do taty Jasia?

-Dzieci podały numer, dyrektor idzie zadzwonić. Dzwoni dzwoni i wreszcie ktoś odebral i mówi:

-Wicepremier Lepper, słucham.

-Dyrektor odłożył słuchawke. Nauczycielka mówi:

-No, i co mówił?

-A wypierdalaj stara kurwo idę umyć nogi.

 

9.Mała dziewczynka spaceruje sobie z psem po parku...

Podchodzi do niej ksiądz i pyta:

- Jak się nazywasz, dziewczynko?

- Mam na imię Płatek.

Ksiądz zrobił wielkie oczy i pyta:

- Ooo, a skąd się wzięło tak egzotyczne imię?

- Widzi ksiądz to drzewo? Sześć lat temu moi rodzice wyznali sobie pod nim miłość...

Potem pod tym drzewem gorąco się kochali... Kochali się tak mocno, ze z drzewa zaczęły się sypać płatki kwiatów, okrywając ich nagie ciała...

Ksiądz zrobił jeszcze większe oczy, pogładził małą po główce mówiąc:

- Piękna historia z tym twoim imieniem. A jak się wabi twój piesek?

Dziewczyka:

- Pigi.

Ksiądz jest zdziwiony, gdyż czekał na równie zadziwiającą historię jak poprzednia, więc pyta:

- A dlaczego ma tak na imię?

- Bo rucha świnie

 

 

10.Dwóch facetów jedzie samochodem. Zbliżają się do granicy przez którą chcą przewieść wiewiórkę, a że przewożenie dzikich zwierząt jest nielegalne, zaczynają kombinować jak to zrobić.

Jeden mówi do drugiego:

- Ty stary, może wsadź ją sobie do gaci przecież nikt nie będzie ci tam zaglądał...

No i jak zostało powiedziane, tak też zostało zrobione.

Ale nagle przed samą granicą koleś otwiera okno i wyrzuca wiewiórkę przez nie. Zdezorientowany kumpel na to :

- Stary co ty wyprawiasz? Pojebało Cię?

- Posłuchaj, wytrzymałem jak zrobiła sobie z mojej dupy dziuple, wytrzymałem jak zaczęła podgryzać moje orzeszki, ale nie wytrzymałem, gdy chciała zanieść orzeszki do dziupli!

 

11.Sztuka Romeo i Julia w teatrze. Julia umiera. Romeo na to:

- Co ja mam teraz zrobić?!

Głos z sali: Pierdol póki ciepła!!

 

12.Rozmawia dziewczyna z kolegą:

- Jak doszło do tego, że Basia zaszła w ciążę?

- To wszystko przez jej ojca!

- Jak to przez ojca?

- No, właśnie się wycofywałem kiedy on wszedł do pokoju i kopnął mnie w dupę!

 

13.Zamiast we wtorek wraca w poniedziałek z delegacji mąż. Wchodzi do sypialni i widzi gołą żonę w łóżku i stojącego obok łóżka gołego, uśmiechniętego faceta w narciarskiej czapce na głowie.

- Czekaj ty suko - zwraca się do małżonki - później się policzymy.

Potem podchodzi do uśmiechniętego gościa i pyta:

- A ty kto jesteś?

Facetowi uśmiech zamiera na ustach i odpowiada:

- Jestem totalnie pojebanym kretynem.

- Dlaczego? - mówi zaciekawiony taką samokrytyką mąż.

- Bo wczoraj na stadionie X-lecia zapłaciłem ruskiemu 450 złotych za czapkę niewidkę.

 

 

14.Podchodzą rosyjskie olimpijki do trenera i mówią basem:

-Trenerze, włosy nam rosną

Trener na to:

-na klacie?

A olimpijki swoim basem:

-nie, na jajach

 

I ostatni:

 

15.Trwa konferencja medyczna. Naukowcy z poszczególnych krajów prezentują swoje osiągnięcia. Mówią Niemcy:

- U nas chłopu ucięło nogę, daliśmy mu drewnianą i chodził.

Na to Rosjanie:

- U nas chłop, Wania, stracił oczy. Daliśmy mu drewniane i mógł widzieć.

Na to Polacy:

- U nas chłopu urwało jaja, daliśmy mu drewniane i miał dzieci.

- Co?! – oburzają się Rosjanie – Niemożliwe! Kto to widział?

- Ten wasz Wania z drewnianymi oczami.

 

 

Pamiętajcie dajcie mi minusa nie zaszkodzi wam to a jak ja dostaje minusy mam motywacje do dalszej pracy.

rapmajster.png

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

A ja ci dam 5 x + lub - i 5;]

Opublikowano

dzieki myślałem że nikomu sie nie podoba wynagrodza sie za minusa;p

rapmajster.png

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

A ja ci dam 5 x + lub - i 5;]

Opublikowano

Up dalem ci 10 + limit padl ;p

Ale licze na troche wiecej minus od ciebie i jutro beda nowe kawaly;p

rapmajster.png

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

A ja ci dam 5 x + lub - i 5;]

Opublikowano

Ten najlepszy:

9.Mała dziewczynka spaceruje sobie z psem po parku...

Podchodzi do niej ksiądz i pyta:

- Jak się nazywasz, dziewczynko?

- Mam na imię Płatek.

Ksiądz zrobił wielkie oczy i pyta:

- Ooo, a skąd się wzięło tak egzotyczne imię?

- Widzi ksiądz to drzewo? Sześć lat temu moi rodzice wyznali sobie pod nim miłość...

Potem pod tym drzewem gorąco się kochali... Kochali się tak mocno, ze z drzewa zaczęły się sypać płatki kwiatów, okrywając ich nagie ciała...

Ksiądz zrobił jeszcze większe oczy, pogładził małą po główce mówiąc:

- Piękna historia z tym twoim imieniem. A jak się wabi twój piesek?

Dziewczyka:

- Pigi.

Ksiądz jest zdziwiony, gdyż czekał na równie zadziwiającą historię jak poprzednia, więc pyta:

- A dlaczego ma tak na imię?

- Bo rucha świnie

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

Heh nawet spoko ;d [ Masz -]

Licze na [+] xD

2r6kt8l.png Chcesz to hejtuj jeśli ma Tobie ulżyć, a ja mam satysfakcjęm że potrafię Twój dzień $kurw!ć.
Opublikowano

Eh ja juy nie robie kawalow dzisiaj co dodalem dostalem za nie plusa koniec z kawaami temat do zamkniecia prosze!

rapmajster.png

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

A ja ci dam 5 x + lub - i 5;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...