Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najblizsze Wolne W Roku Szkolnym


;*;*;*;*;*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy jest najblizsze wolne w roku szkolnym 1, 2 tygodniowe? najmniej 1 tydzien (7dni) ;)

 

nie mam nigdzie kalendarza szkolnego,a moze Wy wiecie ; P

wubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gif
Opublikowano

Jeszcze rok szkolny się nie zaczął, a ty już pytasz o następne wolne :P

Mi się już nudzi ja najchętniej poszedł bym już do tej głupiej szkoły :D

Pomogłem? Kliknij: www.pajacyk.pl

Opublikowano

Jeszcze rok szkolny się nie zaczął, a ty już pytasz o następne wolne :P

Mi się już nudzi ja najchętniej poszedł bym już do tej głupiej szkoły :D

 

W tamtym roku miałem to samo. Zmieniłem zdanie po 4 dniach.

Opublikowano

tez bym juz poszedl do szkoly, ale pewnie bedzie tak jak napisal Owned^^.

Święta racja tylko że ja bd miał skrócone lekcje i dużo wolnego 2 Gimnazjum :P 3klasy testy a ja wolne :D

Wceśnie jest 1 dzień wszystkich swiętych ale to tylko 1 dzień

Opublikowano

Co wam jest?;o Mi tam sie chce do szkoly... poodwalac jeszcze na lekcjach itd ;D a oceny jak tradycyjnie, poprawianie na koncu semestru :D

 

@Down:

 

No sorry, ale zyje dla siebie... teraz ide do 3 tech, wiec te przedmioty ktore skonczyly mi sie juz, a oceny beda na swiad. maturalny to wiadome ze oceny sa lepsze... a o inne przedmioty bede martwic sie za rok.

Opublikowano

Co wam jest?;o Mi tam sie chce do szkoly... poodwalac jeszcze na lekcjach itd ;D a oceny jak tradycyjnie, poprawianie na koncu semestru :D

 

Nie wszyscy mają takich "mądrych" rodziców.

Opublikowano

Taa szkoła xD

Wole ten czas przed szkołą spędzić jak najlepiej ;) (żeby potem nie żałować ;) )

Opublikowano

Co już cię ciągnie ten metin czy tibia?

 

Wolne z tego co wiem to jest poczas weekendów, Świąt, Feri, Wakacji, i jak coś się stanie ( może choroba?)

Opublikowano
Podpalcie szkoły w okolicach troche wolnego wpadnie.

Paliwo 30zł

Zapałki 1zł

Widok palącej się szkoły... Bezcenne

Wracam do życia a nie do przeszłości.

Opublikowano

No to wyprowadź się do ang jak tak bardzo chcesz długie wolne ;> Oni mają o ile się nie myle co 3 - 4 tyg, 1tyg wolnego ;)

A co do topicu no to dopiero w grudniu jest dłuższe wolne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...