Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Wasza Ulubiona Gra I Osiągniecia W Niej


Join me .

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Metin2, wbicie 5 lvla i pójście po skile

Podexspish?

 

M2 kiedyś ;x.. z 36lvl bo new postacie ciagle robilem ;D. Tera wolę w FPS popykać.(Pamiętajcie dzieci metin2 to zuuoooo!)

Opublikowano

Metin2. Polski global:

 

S11:

 

- Warrior MENTAL 89 [zbanowany]

- Warrior MENTAL 66 [okradziony]

- Warrior BODY 61 [okradziony]

 

S20:

 

- Ninja Dagger 45 [koniec gry]

- Ninja Dagger 70 [koniec gry]

 

S22:

- Ninja Dagger 15 [czasem wejdę]

 

;)

WBIJCIE TO SOBIE DO GŁOWY, ŻE JESTEM DZIEWCZYNĄ!

mój kanał yt

 

sig2fq.png

zapraszam do mojej galerii graficznej kliknij <<

wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po Polsku. Ty też spróbuj...

Opublikowano

WarRock

Emblem- sniper only (tylko ja oczywiście)

Staty:

Kille- 79

Dead- 2

Oczywiście kick.. Bo miałem 1 lvl, to od razu hack <3

Pozdrawiam tych co mnie kick :D

maybenow.png

Opublikowano

Moja to gra offline: Plants vs Zombies, srebrny i zloty puchar.

 

Ogolnie to nie przepadam za graniem, ale ta gierke przeszedlem jak neta nie mialem :D

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Real life: 15lvl

Z dobrym eq, średnio skille rozwinięte.

Kompa mam dobrego, więc zero przycianania, tylko po wysokoprocentowych potkach laguje, ale to taki bug na serwerze ^o^

 

@EDIT

Aaa, jeszcze do tego od 15 lat online więc koks ^.^

Bardzo rzadko kicka, jeden serwer - lajtowo...

Niestety tylko 1 konto na osobę, z jedną postacią.

Losowo dostajesz cechy postaci.

Ostatni update dodał możliwość zmiany płci.

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

@Up

w tibie grasz?

 

Metin2 Cn-Ninja 105 lvl Eastlj all skile na P staty full i 150k wallniecie z krytem :)

 

Metin2 Global

Ninja feniks 42 lvl -Skradziony

Woj grymuar 24 lvl -Okradsziony

Woj elares 35 lvl -Gram :)

hehehasg.png

Sygna by SilverWolf avek by CreatiVe1

 

Nie bądź pokemon daj - to tylko 3 sek.twojego życia :)

Opublikowano

2 lev w Mario xD

a i jeszcze chyba 100000000+ (na hacku :) ) w icy tower, prawie całego sapera :/

lkjt.png

+ czy - dla mnie i tak jest to bez różnicy

Opublikowano

Metin2

S1 - 87 lwl staram sie grac ale wkurwia mnie ten metin

Na yymt2 mialem 97 ale zamkniety to przeslosc , fkyt2 89 ninja moj;p pro ale zamkniety w kurwe;p

 

Prosze o minus

rapmajster.png

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

A ja ci dam 5 x + lub - i 5;]

Opublikowano

Tipia - rejestracja

jeste kogz ?

 

 

tak serio to dzisiaj miałem rekord w BFBC2 ;) 95/14 ;D baz "dopalaczy" bo nie chce bana ;D

Opublikowano

World of Warcaft - Full Epick warrior koks PVP 700 Achiv wbicie 3x 80lvl na TBC x2 70lvl

Maple Story - Najwiekszy lvl 69 Mag Wizard

Metin 2 - 15 lvl

Gunz - 25lvl

S4 League - 16 lvl i uzywanie czitow yee ;d

ĹÜĹÜż¨ˇłµ ( Kart Rider ) - zajerestrownaie sie na stronie yee xD

Gunbound - Wbiłem to Topora z kropką

Rose Online - 30lvl warrior

Wolfenstain - staty 101/13

CoD 2 - 40 / 11 albo 15

CoD 4 - 10 / 0

 

 

wiecej nie pamietam ;o to moje najwieksze osiagniecia w koreslonej grze xD of course juz nie gram narazie .

30364378.png

Opublikowano

FIFA 09

 

15 miejsce w lidze światowej ^^

 

na 1064 uczestników :D

@Offtop

Wam to sprawia frajdę, takie minusowanie?

Neoo...

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

Warcraft 3 bez kodów zdałęm całą gre ;p

gothic 2/noc kruka zdane bez kodów

age of empires 3 bez kodów.

mafia:the ccity of lost heaven tez bez kodów zdałem

to są 4 najlepsze gry w jakie grałem ;D

Potrzebujesz pomocy? nie bój sie zapytać na PW, jestem pomocny.

1298808417-U77232.png

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...