Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Jest? Dlaczego Nie Moge Wejść? :/ Pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego nie mogę się zalogować na swoje konto na Metin2.PL? Jak wpisze passy strona się odświeża ale nie przekierowuje mnie do swoich danych i dalej musze się logować tak samo w metku nie moge otworzyć item shopu? :/

Opublikowano

Może robią Ci coś z internetem, poczekaj godzinę i powinno zadziałać... Ewentualnie reset kompa...

userbarwb.png

 

Zawsze promocje na sygnatury ^^ - idź pan w chuj ! :D

 

Jak pomogłem daj +

Opublikowano

Zapewne urok mozilli sprubuj na ie lub na google chrome ja też mam tak często :)

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

Opublikowano

Spróbuj tak jak mówi 2x UP, a jak to nie pomoże to może nie robiłeś już długi czas formata i od tego komputer zaczyna szwankowac :) ? Raz na jakiś czas trzeba zrobić :P .

userbarwb.png

 

Zawsze promocje na sygnatury ^^ - idź pan w chuj ! :D

 

Jak pomogłem daj +

Opublikowano

Up Co ty pier**** od tego nie zalezy czy sie lognie na stronke czy nie ;/ @Topic| Sprobuj w IE i daj rezultat.

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

Opublikowano

Komputer bez syfu miesiąc temu robiłem formata. eyehh. a oto SS z gry IS.

 

eree.jpg

 

UP@

 

Up Co ty pier**** od tego nie zalezy czy sie lognie na stronke czy nie ;/ @Topic| Sprobuj w IE i daj rezultat.

 

 

Nie wiem o co Ci chodzi?

 

PS. zajebista sygnaturka heh : d

 

@ Edit już wiem też nie działa . : /

Opublikowano

EDIT:

To samo masz na stronie internetowej i na is w oknie gry ?

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

Opublikowano

Też tak miałem, na operze nie chodzi IS, ściągnij google chrome.

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Mówiłem odrazu ale nie nie słuchajcie głupiutkiego Krzysia ;P....

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

Opublikowano

Może wysyłałeś za dużo SMS na sm lub z kilku nr fona i zblokowali ci IS :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

@UP pierdoły gadasz...

 

Krzysiu format pomaga właśnie na takie rzeczy. Coś Ci się zbuguje na komputerze i zazwyczaj tylko format na to pomaga... Zazwyczaj nie dotyczy to internetu, lecz czasem ;) .

userbarwb.png

 

Zawsze promocje na sygnatury ^^ - idź pan w chuj ! :D

 

Jak pomogłem daj +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...