Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy Dało By Radę Taki Wygląd Zrobić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy dało by radę żeby w dolinie orków oczywiście chodzi o orków wyglądali tak jak np: z Gothic 2/3 [link

http://worldofgothic.de/screenshots/gothic3_artworks/033.jpg

].

Oraz czy dało by radę pozmieniać zbroje na takie jak z Gothic 2/3 ? głównie chodzi mi o Zbroje paladya jako Zbroje z czarmej stali wojownika [link :

http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20100322204849/gothic/pl/images/3/36/Med_gallery_4_172968.png

]

I ostatnie , najciekawsze do Zbroji paladyna :) chciałbym aby ktoś mógł zrobić tą broń (Jako broń 1 ręczną :) ) np: za Syrka , Bojowy , Nimfę lub coś podobnego :P [liink : ]http://www.gothic.phx.pl/gothic2/dane/bronie/topor_wojenny.gif[ ]

Za każdą pomoc bardzo dziękuje , ponieważ chcemy razem z kolegą nakręcić jakąś wojnę [ Zombie vs Orkowie ] ale tych 2 brakuje modeli ;/ pozdro :)

Opublikowano

da rade :)

 

daj mi model .gr2 orka i jego textury w formacie .dds ^^

49591863631244318077.png

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na PW.

A chcesz dostać odpowiedź? To czytaj uważnie


  1. - Nie zaczynaj zdania od "ej" "ty" itp.
  2. - Zdanie zaczynaj od dużej litery.
  3. - Nie rób błedów ort..
  4. - Brak polskich i literówki jeszcze ujda .

Nie zgadzasz się się z powyżej przeddstawionymi pkt?

To NIE pisze i nie zawracaj mi głowy!

Opublikowano

Sorry nie każdy może siedzieć ile wlezie na kompie ;p a czy chodzi ci że po prostu mam wyjąć z tego pliku Gothic2.mds i wyjąć plik z texturami orka? no po prostu nie wiem jak to wytłumaczyć , jutro wrzucę

A co do tego topora i zbroji ? zbroje mogę na 100% dać textury ale toporka będzie ciężej , kiedyś podmieniałem zbroje w G2 ale broni nie ;/ jutro pokombinuję i wrzucę :) Wielka bomba jak to się uda , pozdrowionka i dobranoc :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...