Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Przejść U Teleportera Na 1 Lvl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Dziś przedstawię wam jak na 1 lvl być na Pustyni,Dolinie itp. więc potrzebujemy:

 

-EasyMeitn2 0.1.6.1509 i patch 4.1 od Andrzejt17

link do tematu

To jest ukryta treść, proszę

 

Teraz robimy według tych punktów:

 

1.Włączamy naszą postać przez EasyMetin2

2.Gdy jesteśmy na swojej postaci i mamy okienko z EasyMetin2

3.Mamy nad mapą nazwę mapy na której jesteśmy więc klikamy PPM na nazwę mapy

4.Po kliknięciu pojawi nam się obok okienka lista map wybieramy mapę na którą chcemy iść

5.Klikamy 2 razy na mapie w miejsce które chcemy iść

6.Czekamy aż w miejscu w które

 

Od razu mówię nie działa na V2 (Szkoda)

To mój pierwszy tut więc proszę o wyrozumiałość.

Jeśli się podoba to daj +.

Opublikowano

Nic specjalnego... pozatym po co 1 lvl isc poza m1 ?

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

Opublikowano

To się nazywa głupota wśród ludzi. Staruszek przenosi od 1lvl bez żadnego em. Ogarnji się dziecko. jeszcze do tego bierze mniej od teleportera

Piszę poprawnie po polsku!

cbe1f3897d194e22ac3eac7696ac1c74.0.gif

beza.png

Opublikowano

Up chcialo by sie :D

 

Dawno na PL nie gralem ale pamietam ze jak kiedys chcialem z m1 tp sie na BO to pisalo ze musze uzyskac 10 lvl czy cos takiego

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Up chcialo by sie :D

 

Dawno na PL nie gralem ale pamietam ze jak kiedys chcialem z m1 tp sie na BO to pisalo ze musze uzyskac 10 lvl czy cos takiego

 

to było kiedyś :)

teraz można przechodzić 1lv przez teleport

Sieć Serwerów ZbytowniA.pl

 

Nazwa serwera: ZbytowniA.pl [Call of Duty MEGA XP]

IP serwera: 188.165.224.136:27056

Typ serwera: Steam/NonSteam

Tryb Rozgrywki: COD

Ilość slotów: 32

Godzinny uptime: 24/7

Friendly Fire: Nie

Rekrutacja na adminów: TAK

Forum: www.ZbytowniA.pl

Monitor serwera:

b_350x20_CFFAD41-E98100-000000-591F11.png

 

ZAPRASZAMY !

Opublikowano

Haha koleś żarty sobie stroisz? To normalne że można dojść prawie wszędzie bo staruszki przenoszą od 1 lvla, a ty opisałeś funkcje w em2, która idzie! do staruszków itp i nic więcej. Żaden myk trick ani tut..

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

@tiger ja nie wiedziałem mam konto w Chunjo i miałem sporo warte itemki to chciałem iść do Jinno i nie chciało ani u strauszka ani u telereportera więc myślałem że może inni tak mają a poza tym po co spamisz i ja nie jestem dla ciebie żadeń koleś <_<

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...