Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dropnie Mi Na 59 Lvl Ogon Węża + Z Węrzowego Łucznika


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepiej dropić między 35-45.

userbarwb.png

 

Zawsze promocje na sygnatury ^^ - idź pan w chuj ! :D

 

Jak pomogłem daj +

Opublikowano

a jeszcze jedno pytanie bo mam 36 lvl body to jakie eq bym musiał załatwić żeby ulać ich żeby nie dedać ???

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

Opublikowano

najlepiej w butach i naszyjniku cos na hp ;)

do tego smierteka +9 i fms jesli masz boja to rib +9

i jak najwiecej defa bo maja niezly atak

Opublikowano

pytanie w temacie

 

sry za błąd wężowego powinno być :]

 

kolego dropnie ci robilem na 65 lvl 18 lvl konia z zawiadakami w oazie i bijac zawiadaki i wezole loczniki podchodzac do zadania 8 razy dropnolem 2 ogony weza + wiec poleca ci tylko potrzeba cierpliwosci :)

Opublikowano

Dropnie . Mi na 61 lvl dropnał ;] . Na tym 36lvl bodym też możesz dropic tam szybciej dropnie. Najlepiej dmg hack i cos +2 k hp ;] halabarda i spokojnie na dmg hacku dasz rade.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

ok dzięki wielkie wszystkim za odpowiedzi ja dałem + ale ktoś cały czas minusuje ale po co che zabłyszczeć czy co :[

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

Opublikowano

najlepiej w butach i naszyjniku cos na hp ;)

do tego smierteka +9 i fms jesli masz boja to rib +9

i jak najwiecej defa bo maja niezly atak

Eee tam wystarczy mu eq +6/7 na Luczniki i dmg hack :)

W sumie to nawet bez dmg sobie poradzi.. o Ile gra wojem body i dobrze rozwinol postać [status]

Skille na tym lvl'u moga byc nawet m2/m1 i tak jest dobrze ;]

Apsik

Opublikowano

Ogon mi dropnal na dropku na 55 i tez dropnal kilka razy na 65 + w v2 ale teraz sie juz expic na nim nie da.

wakow9.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...