Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

pytajniki większym argumentem przeciw boceniu niż ban. -.-


whiskers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Tak jak w temacie.Dostaje ogromne ilości tych okienek ze znakami zapytania.Przynajmniej 6-7 razy dziennie minimum. Przeważnie dostaje je przy zielarzu, lecz dostaję także na spotach a dzisiaj nawet przy wbijaniu <lol>. Możecie coś na to poradzić? bo co to ma być za bocenie jak co 10 minut muszę znowu i znowu wbijać na serwer po 10 minut. Mój komp:

system windows XP

wersja 2002

dodadwetk service pack 2

Intel®

Celeron CPU 2.60Ghz

2.63Ghz, 1,25Gb RAM

karta graficzna: GeForce 4 mx440 64 mb - 32 bity.

 

 

 

 

jak ktoś rozwiąże porządnie ten problem ma u mnie piwo - i to nie byle jakie - Tyskie w puszce.(surowiec wtórny)

 

 

 

...wiem że były już takie tematy ale nigdzie nie mogłem znaleźć żadnej porządnej odpowiedzi.

Opublikowano

próbowałem już 5 różnych sterowników, formata kompa też robiłem i nic.

 

 

szukałem nawet na hiszpańsko-języcznych forach i tam także pisze o sterownikach. hmmm.... może cośwtym jest tyle że ja już próbowałem kilkunastu.....

Weteran
Opublikowano

Cytat z oficjalnej strony silka:

- Check your resolution settings for both the game and your computer.

- Do a Windows Update and download all available updates.

 

II: Runtime Visual C Error

- Download Microsoft Directx 9.0c to the latest version.

- Download Microsoft SDK to the latest version.

- Make sure you unzip the program to it’s own individual folder for install.

- All microsoft programs can be found on www.microsoft.com

- ANY QUESTIONS ON DIRECTX PLEASE VISIT MICROSOFT.COM

 

...

  • 2 tygodnie później...
Weteran
Opublikowano

Mi wystarczyło 18 silkow na koncie na rok bocenia bez bana... To zależy.. Możesz mieć szczęście albo i nie ;p

...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...