Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] +30Kk - Jak To Zarobić ? Dziennie <Szok>


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chciałem przedstawić mój nowy poradnik jak zarobić 30kk dziennie bez narobienia się.

 

 

1. Więc tak zacznijmy. (co jest nam potrzebne?)

- Easy Metin2 by Andrzejt17

Download :

To jest ukryta treść, proszę

Skan :

To jest ukryta treść, proszę

- Fish Bot xAngelbota v2.6

Download :

To jest ukryta treść, proszę

Skan :

To jest ukryta treść, proszę

- Minimum 3 puste i nie potrzebne konta do botowania/zarabiania yangów.

 

2. Ustawiamy EM2 na każdej założonej nowej postaci (wojownik mental/body). Zacznijmy od 1 do 30 lvl :

- 1 lv. - 5 lv. = (wszystkie psy , słabe wilki)

- 5 lv. - 10 lv. = ustawiamy bota koło Biologa (wszystkie dziki , wilki (nieliczne niedźwiedzie)).

- 10 lv. - 15 lv. = ustawiamy koło teleportu m2 (wszystkie rodzaje niedźwiedzi , szare wilki)

- 15 lv. - 18 lv. = ustawiamy na samym początku m2 (wszystkie łuczniki)

- 18lv. - 30 lv. = ustawiamy na dzikusy (wszystkie rodzaje)

 

To jest ukryta treść, proszę

MIASTO PIERWSZE

M1

MIASTO DRUGIE

M2

 

3. Gdy osiągniemy +30 lv. Zakupujemy wędkę i zaczniemy botować.

Ilość małż zależy tylko od szczęścia. Raz miałem 11 małży w 2 godziny.

Sprzedałem je po 1,8kk i miałem 19,8kk. Dziennie zarabiam ok. 30-50kk

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość.

PoMoGłEm DaJ MiNuSa!

 

 

Na ZaWsZe PoLaK !

 

 

JeŚlI JeStEŚ pOlAkIeM tO dAj MiNuSa!

 

 

exxo.gif

Opublikowano

hahaha na Orionie małże chodzą po 80k-150k max.

a pozatym ten sposób był bardzo dużo razy :)

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

Opublikowano

No takich tematów już było bardzo dużo i opłaca się to bardziej na starszych serwerach a i jak się chce 3 konta to też jakiegoś lepszego kompa trza miec :D

\

Pasjonat
Opublikowano

To ja cie zaskoczę... Gram na kronosie gdzie małże 1,5-2kk I mam 2 slkepy na dzień czyli jak szczęście dopisze jakieś 160kk na dzień ;] Ale widze że chinole szykują najazd i się skończy ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...