Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najczęściej Występujące Problemy I Pytania.


Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, postanowiłem zrobić spis najczęściej występujących pytań jak i problemów dotyczących gier single player.

 

Jeżeli macie jakiekolwiek pomysłu dotyczące tego tematu, proszę się kontaktować na pm.

 

1.  Problem z odpaleniem gry na windows vista?

 

-odpalaj grę zawsze poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybranie otwórz jako administrator.

 

 

2. Gra się nie włącza? Albo może uda nam się ją włączyć ale mamy czarny ekran i wywala nas do pulpitu?

 

-Zainstaluj najnowsze sterowniki karty graficznej i dźwiękowej,

- Przeinstaluj grę.

 

 

3. Masz lagi graficzne tzw. zaciny?

 

-prawdopodobnie masz zawalony dysk, zalecany format,

-sterowniki karty graficznej,

 

-lub po prostu za słaby komputer.

 

4. Gra wywala mnie do pulpitu, a w logu mam "out of memory". Co robić?

 

- Sytuacja ta występuję gdy grze zabraknie pamięci RAM. Z tej sytuacji są trzy wyjścia:

 

1) Dokupujesz ramu (gdy masz mniej niż 3gb).

2) Zmniejszasz wymagania, a w szczególności tekstury.

 

 

 

 

 

 

 

@Merkon

Przejmuję ten 'spis'

 

Aktualizacje:

29.08 - Poprawienie estetyki tematu.

30.08 - Dodano następne pytanie i odpowiedź 

Edytowane przez Merkon
  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...