Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sonda]Wasze Propozycje Co Byscie Chcieli W Plikach Serwerowch<?>


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

narazie serwer ma te funkcje:

 

* FreeBSD 7.2

* Odchudzony system

* Odchudzony kernel

* Firewall

* Możliwość odczytu więcej 3,5GB RAM

* Skrypt czyszczący logi

* Skrypt naprawiajacy logwanie co 10 min

* Skrypt defragmentujący MYSQL

* MYSQL 5 (mniejsze zapotrzebowanie na pamięć)

* Odblokowane SSH

* 2 Chennele

* apache22 (dzialajacy na porcie 2080)

* php5 + dodatki

*wbudowana strona (reje IS Rank Status)

*wbudowane Forum

*dodane 4 nowych npc na stale do kazdego krolestwa

*usuniety drop yang,dodane bony z is do 2018 w tym 3 reka ,powiekszony sklad

*spolszczona czesc misji ,pierscien tp ,wyedytowane sklepy ,odbugowane itemproto-brak yangug ,dodane najnowsze bronie i zbroje ,misja startowa itd

 

jest to tzw wersja Easy AvalonMt2 (w oparciu o wersje Lite) chyba ze macie jakies pomysly co mozna jeszcze doinstalowac,..

Opublikowano

Jak dla mnie Hmm.

 

Dodanie respu z Ognistego posongu czyli metek 100lvl

Dodanie Pietra w DT gdzie jest zombi i niebieska smierc po zabiciu niebieskiej tak samo jak na 6 respi sie kowal ale moze ulepszac item w 100% ale za 10x wieksza cene co zwykly kowal i potrzeba itemkow

Dodanie dropu szkat z wszstkich bossow

Platna Atlantyda tylko ze v2

Naprawiony skill Wiedzmy i Ripera Niebieskiej smierci

 

 

to moze sie przydac inny mi najbardziej bedzie ciekawilo Dt bo tylko z tym mam spore trudnosc czyli jak dla mnie PKt 2 i za to bede bardzo wdzieczny

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Lol Bula ty sie uczepiles tej aremy... Wystarczy uzyc wyszukiwarki na forum i masz odpowiedz co to za port... Ale ja za ciebie szukac nie bede... A arena na kazdym serwie dziala...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Nowe bronie na serwer i wiesz extra by było jak byś zrobił jeszcze klienta

Mój kanał na YouTube

 

http://www.youtube.com/user/skora120?feature=mhee

 

 

Mój komputer:

 

 

Procesor: AMD Phenon II X4 965 3,4GH X 4

Ram: 8GB

Karta Graficzna: GeForce GTX 460 1GB

Twardziel: 1T

Opublikowano

@miska9000

 

są teksturki na niektórych niemieckich serwerach[grałem na jednem i dało się jeździć ^^] ;x

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...