Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Osłabianie Mobów Na Prywatnym Serwerze.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OSŁABIANIE MOBÓW

 

Zacznę od tego że to mój 1 Tut na MPC. Pomoc zasięgnąłem z tematu KLIK. A więc do dzieła ;D

 

1.Włączamy serwer, logujemy się itp

2.Wpisujemy w konsoli

To jest ukryta treść, proszę

3.Logujemy się do bazy mysql

4.Przechodzimy do folderu player

5.Tworzymy kopię mob_proto

96554796662855630683.jpg

6.Włączamy edytor zapytań.

99204146643874398948.jpg

7.Tworzymy nowe zapytanie.

79025648915510907667.jpg

8.Następnie klik na edytor.

23462646224728226488.jpg

 

9.Teraz polecenia które wklejacie. ( / w tym przypadku odpowiada za dzielenie 2 za ilość)

 

To jest ukryta treść, proszę

Odpowiada za ilość pkt. st moba

To jest ukryta treść, proszę

Odpowiada za ilośc pkt. dx

To jest ukryta treść, proszę

Odpowiada za minimalne i maksymalne hity mobów.

To jest ukryta treść, proszę

Odpowiada za ilość hp moba.

To jest ukryta treść, proszę

Czas regeneracji mobów (nie jestem pewien).

To jest ukryta treść, proszę

Częstotliwość regeneracji mobów (nie jestem pewien).

 

Możliwe czynności to: mnożenie * dzielenie / dodawanie + odejmowanie -

 

10.Klikamy wykonaj

56372328423330274021.jpg

11.Jeżeli pokaże się to jest ok.

37339639044844407952.jpg

12.Jeżeli to to gdzieś jest błąd.

34950287096881795155.jpg

 

11.Usuwamy orginalny mob_proto

12.mob_proto_copy zmieniamy na mob_proto ( usuwamy _copy z nazwy)

13.Rebotujemy serwer i sprawdzamy nasze dzieło ;p

 

Podziękowania przyjmuję tutaj -->

Opublikowano

@up jaja sobie robisz? Przeczytaj mój poradnik i poradnik w twoim linku, jeżeli nadal nie rozumiesz o co mi chodzi to odsuń klawiaturę i zawal głową z całej siły w biurko. <_<

Opublikowano (edytowane)

Zaraz dam swój sposób :))

Najlepiej usunąć krytyka i penetracje

To jest ukryta treść, proszę

A potem dodać to oddzielnie.

Bo niektóre moby nie będą regenerować HP.

To jest ukryta treść, proszę

 

A jeśli nie chce ktoś dropu ulepszaczy to wystarczy

To jest ukryta treść, proszę

Edytowane przez robo112

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...