Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Niewidzialny Hwang Jak Zalozyc ?


nerus20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka mam taki problem zrobilem stalke +9 i na hwanga ja ok kupuje smocza ksiege bodzia klikam yes i pufff bylo i ni ma tzn jest ale nie widac i teraz pytanko jak go zalozyc ?

 

Zbrojka

 

na zdjeciu widac gdzie on jest 2 rzad 1 miejsce (pod ebonami ale nad gizamra) jesli nie da rady go zalozyc to chociaz jak go wywalic ? 5 za pomoc i + lub - jak chcesz

 

Edit jesli tamten link nie dziala to prosze tu

 

http://img51.imageshack.us/img51/517/0811143148.jpg

DAJ - TO ROZKAZ !!

 

 

 

1b423cdd79b14a8a7b1dfabdd96bc1a1.gif

Bywalec
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/128825-hwang-na-diwang2-csyt2-itp/

 

lub wkleic do chinskiego klienta łatkę ktora ma 109mb :

http://www.csyt2.com/Download.aspx

Opublikowano

mam 65 a i hwnaga na 50 lvl nie ma tylko pisze ze jest od 50 a tak naprawde od 70 +

 

@The shox nie moge go przeniesc tam jest puste miejsce i nie moge nic z tym zrobic

 

 

@070 gram na polskim metku 2008 rok i mod od kamera ale to chyba raczej nie stanowi roznicy ?

 

 

Ci 2 panowie maja 5 i + a Ryder ma +

 

czekam na dalsze odp

 

@Up gram wlasnie na modzie zobacze latke od 070 jak pomoze dostanie duzo + :)

DAJ - TO ROZKAZ !!

 

 

 

1b423cdd79b14a8a7b1dfabdd96bc1a1.gif

Opublikowano

Teraz mam troche iiny problem ta paczka 109 mb sie sciaga a jak to nie pomoze to clienta ich i wtedy go depo a jak bedzie potrzebny to znowu na chn clienta zalozyc i moda spowrotem :] no ale dobra Csyt2 jest off nie moge sie polaczyc z serwerem "blad podczas laczenia sie z z serwerem" wywalilo i juz lipa moze inspa czy cus ?

 

 

Edit

 

Klienta ich nie mozna pobrac bo wyskakuje error ... cos sie zaczyna pieprzyć ta strona ich

 

Cala strona padla ... i sciaganie tez przy okazji

DAJ - TO ROZKAZ !!

 

 

 

1b423cdd79b14a8a7b1dfabdd96bc1a1.gif

Opublikowano

mam 65 a i hwnaga na 50 lvl nie ma tylko pisze ze jest od 50 a tak naprawde od 70 +

 

Hwang jest od 50 levela bo mam wlasny priv serwer a pozatym gram w metina od czasow Feniks-a i wiem od ktorego levela jest Hwang moze na twoim serwie administrator zmienil to w bazie danych ze Hwang nie jest od 50 levela tylko od 70 tylko cos to zile zrobil bo powinno pisac po zmianie ze jest od 70.


Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/175724-tut-ulepszanie-i-zakladanie-niewidocznych-itemkow/

Szukajka nie boli, a poza tym mini hwang ze stalki +9 na csyt2 jest od 81 :) Grajcie na cliencie to sobie zobaczycie :rolleyes:

1280314365-U1.png

Opublikowano

Nerus jest to proste.Ściągasz klienta,włączasz,zakładasz hwang i wchodzisz na SPOL(nie widać hwanga na spol ale daje defa).Ściągasz tak samo jak zakładasz.

 

PS.Ewfwetwer czy jak Ci tam,jesteś nie na temat ale powiem Ci jak zrobić chinola do mmyt'a,bo też w to gram:

 

Wchodzisz na : http://www.yt2www.com/ph.htm klikasz 1 opcję,ścigasz,rozpakowywujesz,instalujesz od nowa (w innym folderze) metin2 pl 2008 bez patcha,zawartość tego co wkleiłeś wklejasz do pack,a ta ikone tylko do folderu.Odpalasz:Klikasz na te 4 kwadraciki,po lewej stronie masz jakieś napisy,wybierasz 2 opcję i odpalasz CHINOLA DUŻYM ŻÓŁTYM GUZIKIEM Z NAPISAMI i to tyle.

 

Jeżeli się źle wyraziłem i nie rozumiecie,pisać w tym temacie i wytłumacze raz jeszcze.

Opublikowano

Zrob dokladnie to co napisal kuba3301 bo innego sposobu nie ma ;p pozdro i mam nadzieje ze poradzisz sobie xD

Pomogłem ? Daj 5 lub + xD

 

10 postów Done

25 postów Done

50 postów Done

100 postów [x]

250 postów [x]

500 postów [x]

1000 postów [x]

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...