Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kiedy Bedzie Ubload ? Wkur.. Mnie Te Hakerzy Czy Tam Citerzy


p0ma1sters

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy benzie ubload ????? kurrzaja mnie te hakerzy czy tam citerzy

Po co robom haki nie da sie grac tylko wkurzaja ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pls szybka podpowiedz

Kiedy bedzie ubdejt ????

Błędy to moja specjalność
wiec prosze bądz mily nie zwracaj na to uwagi
:D

GG 10083301

Opublikowano

okej masz +

to nie moga zrobic jeden serwer bez hakow a wszystkie inne z hakami

nie nawidze dzieci ktorzy korzystaja z hakow to sa nooby nie umia grac !!!!!!!!!!! do mamy juz was niema ....

Błędy to moja specjalność
wiec prosze bądz mily nie zwracaj na to uwagi
:D

GG 10083301

Opublikowano

GamersFirst dawno usuneło by hacki z servów ale nie potrafią tego zrobić, jeśli chodzi ci o to że zrobili by server gdzie wszyscy grali by bez hacków to napewno nie wypał

zawsze jakiś neos wbije na superjumpie

kuccyk666_8_1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A teraz klikaj Ukryj :)

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

GamersFirst dawno usuneło by hacki z servów ale nie potrafią tego zrobić, jeśli chodzi ci o to że zrobili by server gdzie wszyscy grali by bez hacków to napewno nie wypał

zawsze jakiś neos wbije na superjumpie

 

 

To niech zrobia serwer zeby byl limit jezeli juz full to niech ziomki ida do hakerow

Bo ja juz nie wiem lubie ta gre ale jak pomysle o hakerach to juz wole sie nudzic !!!!!!!!!!!!!

Błędy to moja specjalność
wiec prosze bądz mily nie zwracaj na to uwagi
:D

GG 10083301

Opublikowano

Hakerzy nie maja antykicka, bo on zostal juz dawno spatchowany.A jednego nie rozumiem. Nie mogliby zrobić takiego czegoś, że pisze jak hack detected(ktoś uzyje niedzaiającego hacka po uptacie), to dopiero po zalogowaniu sie na konto i od razu ban?

Nie gram na hakach. A ty jak mozesz to nie hakuj z polakami, a zwłaszcza nie udawaj idioty, że nie masz, jak masz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...