Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wbijać ! Rejestrować Się I Pobierać I Korzystać


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Polecam wam ciekawą grę MMO "link" : http://boi.perfectworld.com/ REJESTRACJA: https://register.perfectworld.com/register

 

DOWNLOAD : http://boi.perfectworld.com/download

 

jeżeli chcecie zagrać , to wybierzcie serwer "Aquarius" gra tam najwięcej polaków.

 

gdy zaczynacie tworzyć postać wpiszcie kod ID , da się go wpisać w lewym górnym rogu.

 

ID do wpisania : 9700199G070608004007153S3ebfb2

 

wpiszcie to ID w tym miejscu , jak na screenie ! : http://img641.imageshack.us/img641/9223/dddtp.png

 

co wam da to ID , otóż gdy wpiszecie to ID , stworzycie swoja postać to na start dostajecie lepsze eq , mounta (konia) i peta (zwierzaka) , czyli będzie bić szybciej lvl !! polecam!! wiele ludzi skorzystalo i poleca ten sposób !!

Kocham mpcforum.pl!!!

Usunął Merkon. 

 

 

Opublikowano

Fajnie wygląda ale to pewnie kolejny wow czy tam cabal :/ a żeby mieć takie ubranka jak na ss to trzeba zapłacić prawdziwymi pieniążkami

Opublikowano

Grafa nie wygląda pięknie ale można zobaczyć. :P

@Up

dlaczego jakieś nowe gry każdy porównuje do zestarzałego WoW'a ? o.O

Opublikowano

@up

Bo one wyglądają praktycznie tak samo , wszystkie Runes of magic, wow, cabal, mu, 2moons, Soul Ultimate Nation, Kal Online, Knight Online, Silkroad wszystkie co do jednego wyglądają dla normalnej osoby co najmniej podobnie :ninja:

Opublikowano

Troszkę podobne do League of Legend`s [lol] :P Nie skorzystam z tej gry.

333wvpx.png

By GaryOak

 

Proszę...wiem że nie dasz + ale wiem że dasz -

 

wojnaz.png

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...