Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić Jabłecznik


Kapselisuz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

* Czas: do 60 minut

* Poziom trudności: łatwe

* Koszty: tanie

* Dla ilu osób: powyżej 4

 

 

Jabłecznik z kruszonką - składniki

 

* 3 szklanki mąki

* 1 kostka masła

* 1 cukier wanilinowy

* 4 jajka

* 1-2 łyżeczki proszku do pieczenia

* 20 dag cukru

* 1 kg jabłek

* cukier i cynamon do posypania

 

Jabłecznik z kruszonką - sposób przygotowania

Mąkę i masło posiekać na stolnicy. Dodać cukier wanilinowy, żółtka i proszek do pieczenia. Zagnieść. Połowę ciasta rozłożyć na wysmarowanej tłuszczem i posypanej bułką tartą blasze. Na to zetrzeć jabłka na tarce z dużymi oczkami. Posypać cukrem i cynamonem. Następnie ubić pianę z białek, stopniowo dodając 20 dag cukru. Wyłożyć na ciasto. Na wierzch posypać okruszkami z drugiej połowy ciasta. Piec do zarumienienia w temp. ok 120' C.

 

Mam nadzieje że sie wam przyda

WYGLONDAM JAK OGUREK LUBIE LIZAĆ SZNÓREK

 

AVATAR I ZDJENCIE 100% BY ME

 

Pise Pobrawńe Po Polskó

 

WIEM RZE JESTEM TYLKO MARNOM PODRUPKOM KECZUPA :(

Opublikowano

ale to dział pogaduchy -.-

WYGLONDAM JAK OGUREK LUBIE LIZAĆ SZNÓREK

 

AVATAR I ZDJENCIE 100% BY ME

 

Pise Pobrawńe Po Polskó

 

WIEM RZE JESTEM TYLKO MARNOM PODRUPKOM KECZUPA :(

Opublikowano

Mój stary jest cukiernikiem i robi tak samo :>

Zajebcze, mogłbym to jeść godzinami :P

cooltext59392910.gif
Opublikowano

@up

jednak przemyślałem i nie chce xD

ale czasem lubie pospamić :D

WYGLONDAM JAK OGUREK LUBIE LIZAĆ SZNÓREK

 

AVATAR I ZDJENCIE 100% BY ME

 

Pise Pobrawńe Po Polskó

 

WIEM RZE JESTEM TYLKO MARNOM PODRUPKOM KECZUPA :(

Opublikowano

No ty to nie masz już chyba pomysłów do robienia tematów o.O (zwłaszcza że dużo ich nie masz) :mellow:

Nie skorzystam a jak bym chciał to wlazłbym na Google :O

 

On chce zaistnieć na forum. 

Ta prawda... tylko szkoda że tak tępym tematem -.-

 

Równie dobrze mogę zrobić temat jak ugotować kartofle żal...

 

ale to dział pogaduchy

Ta to dział "pogaduchy" a nie dział dla Spamerów :angry:

Opublikowano

szczerze mówiąc zmiana nazwy tematu na wasze przepisy byłą by lepszym rozwiązaniem :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...