Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Pożądny Instalator


ps19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam TUT`a jak zrobić naprawdę porządny instalator za pomocą Inno Setup.Gdyż wiele ludzi pyta np.Jak zrobić taki instalator jak w EasyMetin2 by andrzejt17.Oto odpowiedź na ich pytania.xD

 

1.Pobieramy Inno Setup Compiler (skana nie daje gdyż jest to link do strony producenta).

2.Instalujemy.

3.Gdy włączymy program pojawi nam się o to takie okienko.

welcomeiq.jpg

4.Zaznaczamy"Create a new scritp file using the Script Wizard.

5.Klkamy OK.

welcome1.jpg

6.Klikamy "Next"

welcome2.jpg

7.Wypełniamy.

8.Klikamy "Next"

welcome3.jpg

9.Zaznaczamy i wypełniamy wg.siebie.

10.Klikamy "Next"

welcome4.jpg

11.Dodajemy pliki i ewentualnie zmieniamy lokalizacje instalacji naszego programu.

12.Klikamy "Next"

welcome5.jpg

13.Zaznaczamy i wypełniamy

14.Klikamy "Next".

welcome6.jpg

15.Wskazujemy nasze plik z licencją itd.

16.Klikamy "Next"

welcome7p.jpg

17.Wskazujemy i wypełniamy.

18.Klikamy "Next"

19.Klikamy "Finish"

20.Pojawi się okno "Would you like to compile the new script now"

21.Klkamy "Tak"

22.Wskazujemy miejsce zapisu naszego projektu abyśmy nie musieli tworzyć instalatora jeszcze raz.rolleyes.gif

 

Opublikowano

nie lepiej było napisać: klikamy OK, potem kilka razy NEXT wypełniając opcje a na koniec tylko FINISH

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A moim zdaniem lepszy jest 'Intal Creator'

 

Kidjamkas

coo to ma wspólnego z innymi językami programowania ?

 

chuja ?

 

I to co kolega powiedział...co to ma z językiem programowania oprócz tego że powstał na jakimś programie?

 

A.Chuja?

B. Odpowiedź jest chyba inna

 

Ja Jestem za odpowiedzią A B):)xD:D

Opublikowano

Nie ma nic wspólnego, ale temat tworzyłem niecały rok temu i nie wiedziałem gdzie go wrzucić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...