Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego Nie Można Reklamować Ots


AntoniP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie Nie Porównujcie Metin'a2 Lub Innej Gry MMORPG Do Tibi. Tibia To Zło. Już Wystarczy Że Jest Global Na MPCforum, Po Co Mają Być Reklamowane OTS'y.

Piszę poprawnie po polsku!

cbe1f3897d194e22ac3eac7696ac1c74.0.gif

beza.png

Opublikowano

Ludzie Nie Porównujcie Metin'a2 Lub Innej Gry MMORPG Do Tibi. Tibia To Zło. Już Wystarczy Że Jest Global Na MPCforum, Po Co Mają Być Reklamowane OTS'y.

metin to tibia 3d rownie chujowa, pisze to zeby zaraz 10 pro elo hejterow nie zaspamowalo tematu

 

 

 

A co do tematu to powinny byc reklamowane otsy do tibii skoro sa do privow metina, chociaz moze zaraz jakis mod nam wytlumaczy czemu tak a nie inaczej

Opublikowano

tak jest taki regulamin i tyle.. gdzie jeszcze zalożysz topic?

Opublikowano

Ludzie Nie Porównujcie Metin'a2 Lub Innej Gry MMORPG Do Tibi. Tibia To Zło. Już Wystarczy Że Jest Global Na MPCforum, Po Co Mają Być Reklamowane OTS'y.

 

Fajne gry > nic > Tibia > nic > nic > nic > nic > nic > nic > nic > nic > nic > nic > nic > nic > nic > nic > metin.

Opublikowano

Weź się ogarnij.

 

Kokosz napisał w zbanowanych, że dostaniesz unbana, i łaskawie nie pisz doublów cały czas i nie spamuj, bo drugiego bana oberwiesz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...