Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Warto Zmieniać Pl'A Na Us Od Z8Games?


whiskas13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na PL'u mam już dość gry, a sporo już na nim osiągnąłem. Mam tam postać 42lv skille 2xM9, koń 17lv, przywołanie konia 100%, języki 16 i 7, combo 1, górnictwo 1, dowodzenie 1, polimorfia G4. Dobre eq (prawie 11k pż, 360 defa, nno, 18% na krytyka, skompletowane eq na poli, jelonka z kd+4, drugi 37% śr jest w robocie,ale ma już kd+4. Ale zważając na ceny bodzi (dochodzą już do 11kk, co jest już lekką przesadą). A więc pytania do was i pare próśb:

 

1.Czy warto przeżucić się na Metin2us od z8games, niemając tam nic oprócz paru sm?

2.W ile czasu nadrobie takie eq jak mam na pl?

3.W ile czasu wbije skille na g?

4.Piszcie gdzie gracie (server, królestwa, nicki)

5.Zoogranizowałby mi ktoś jakąś podstwę eq dla sury?

6.Zapodajcie linki do em2,skillhacka jeśli jest i oczywiście FB

 

No i narazie na tyle.

Proszę oszczędzić sobie odpowiedzi typu:"sprawdź sam" itp., bo jest to żałosne.

 

Oczywiście dobre odpowiedzi nagrodzę + bądź - zależy jak kto woli ;]

FRONTSIDE

 

Szukam dobrych zespołów POLSKICH metalcore'owych i trash'owych - > PW

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...