Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Emoty Z Komixxów Dla Gadu Gadu 8 I 10!


LesnyCzlowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wraz ze znajomym wpadliśmy na pomysł zrobienia emotek z komixxów dla Gadu Gadu. Robiliśmy pod GG10 ale okazało się, że działają też pod gg8.

 

Instrakszyn:

1. Wyłaczyć GG i poczekać aż proces gg.exe zostania zakończony.

2. Uruchomić instalator

3. Sprawdzić scieżkę instalacji czy zgadza się z folderem GG. (Domyślnie ustawione jest na: C:\Program Files\Gadu-Gadu 10)

4. Jeśli podczas instalacji wyskoczą 2 błędy trzeba wcisnąć Ignoruj (Są to jakies informacje dodawane do rejestru. Jednak nie wiem skad sie to bierze, bo nie dawałem żadnych wpisówdo rejestru)

5. Po ukończeniu instalacji uruchomić gadu gadu.

 

Ja prosze o 5* oraz -, natomiast Rudi, który bardzo Mi pomógł, prosi o + i 5* ;]

Listę emotek znajdziecie po instalacji w folderze Gadu Gadu

Profil Rudiego

Mój Profil

 

Download

http://www.speedyshare.com/files/23699977/Emoty_z_komixxow_dla_Gadu_Gadu_8_i_10.msi

Skan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/21a4365c9159bc1a2c9a748830fe35f7631413711c7be7678363c2ae0bb6c6a1-1281193828

 

Jeśli zajdzie taka potrzeba wrzuce patcha, który usuwa te emotki, bo jeśli usuniecie go z Dodaj/Usuń programy, to nie będziecie mieli emotek.

Strony które otrzynały moją zgodę:

-?

 

UWAGA!

Te emotki widzimy tylko My. Jeśli chcemy, aby widział je także nasz odbiorca, musi on zainstalować tą paczkę.

 

Jeśli znajdziemy nowe emotki, lub jeśli Wy jakieś zasugerujecie to postaramy się robic updaty ;]

 

P.S. Żeby nie było niejasności. Asparte to ja ;]

Opublikowano

Może jakieś SS'y ?? bo jeśli fajne to przejde z AQQ na GG .

Ewentualnie możesz zrobić takie pod AQQ ??

 

 

@Edit .

 

Fajne , Fajne . Juz wysyłam kumplom i będziemy mieli . + Leci

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

te wszystkie emoty, one nie są z komixxów tylko z 4CHANA tak dla niejasności. Dzisiejsze dzieci myślą, że one powstały na komixxach, źle.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

skrinn.png

 

Ech , załozyłem taki temat dawno , i to nie jest wasze dzieło. Aha , panie Jachu , w Polsce mamy zakaz propagowania ideologi Totalitarnych czyli : Faszyzmu , Narodowego Socjalizmu(nazizmu) , Komunizmu. I za przeproszeniem ,Debilu naucz się historii ! a nie wstawisz sierp i młot jako avatar.

downheader.jpg
Opublikowano

Ech , załozyłem taki temat dawno , i to nie jest wasze dzieło. Aha , panie Jachu , w Polsce mamy zakaz propagowania ideologi Totalitarnych czyli : Faszyzmu , Narodowego Socjalizmu(nazizmu) , Komunizmu. I za przeproszeniem ,Debilu naucz się historii ! a nie wstawisz sierp i młot jako avatar.

O wypraszam sobie. Paczka jest dziełem Rudiego.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Proszę o re - up bo nie działa link (plik chyba wygasł) bd + + + + +

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

REFRESH i znów proszę o re-up.

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

Download:

http://hotfile.com/dl/88210507/d2300f0/setup.rar.html

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=4dc0e28192f6566fd3dd2570b0dd11dc87b6ee8569ab7f93e509eb041d2a6a53-1291890225

Proszę o nie rehostowanie pliczku na inne serwery hostingowe.

Niedługo opublikuję paczkę na AQQ ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...