Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Wbić Szybko Range Na Metin2Pl?


^*KOKS*^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie mianowicie :

 

Robie skile na P i mam w tej chwili - 20k Rangi , stałem dziś długo na sklepiku więc zmniejszyło się już do - 18 ^^ .

 

Ale to znacznie za wolno . Ma ktoś jakiś lepszy sposób oprucz fasolek . ?

 

Będą nagrody za trafne odpowiedzi ^^ .

bez yt.

Opublikowano

Stawiane shopa, expienie, bicia graczy z innych królestw, fasolki zen, ten nowy item w is co daje 2k rangi i można go użyć raz na 8h.

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

 

Opublikowano

Zdecydowanie bić moby.

Załóż rękawice króla przepowiedni, symbol króla przepowiedni.

Jeśli masz założony symbol, a range masz na minusie wówczas ta ilość jest podwajana, więc zdobywamy czterokrotnie więcej punktów rangi :)

Win, lose or tie, Arsenal till I die

Opublikowano

To z is = 126 sm ;D

 

Już bym wolał kupić yangi niż tego shita . - Polski IS jest za drogi ;(

 

I pytanie jeszcze czy moge go np. na psach na easy postawić? I będzie lecieć czy co?

bez yt.

Opublikowano

moj kolega jak mial range na minusie zdejmowal all eq dawal do dozo.

Ubieral symbol krola i rekawice przepowiedni i chowal sie gdzies w m3 tam gdzie nikt nie chodzi i ranga mu szybciutko spadała to chyba najbezpieczniejszy sposob

20330958.jpg

Opublikowano

Sklepu nie opłaca Ci się stawiać, ponieważ ranga szybciej na nim leci poza okręgiem. Masz duże prawdopodobieństwo, że ktoś Cie zabije ; ) Najlepsze rozwiązanie: Expienie. Pare godzinek i masz spokój.

Opublikowano

Ja akurat mam swoje zakątki ;D w m1 też tak myślę m1 sklepik najbespiecznej ok.

 

Temat do zamknięcia THX za pomoc all UP + .

bez yt.

Opublikowano

Uważaj jeszcze na to ze ludzie którzy używaja EM2 mogą cię wypchnąć z pola na którym normalnie nie da się atakować :) także uważaj sobie na EQ ;]

Opublikowano

Najlepiej idz w jakies miejsce gdzie mało kto chodzi i postaw tam sklep :P

http://www.mpcforum.pl/topic/115610-botspolszczony-hidden-angelbot-by-frezee-21/page__p__748095__fromsearch__1entry748095

-- Spolszczony Angelbot do metin2.pl :D

 

 

Mało Piszę Dużo Czytam

 

Zbieram +

Opublikowano

na pla-u jest pewien bug :) chcesz miec zbita range do 0? w 2 godziny zbilem z -20k ;f idz do piekla zaloz rekawice i symbol... i leci ranga bbaaarrdzo szybko

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

mam dobry sposób: trwa 2 minuty

 

Wchodzimy na metin2pl

Logujemy się

naciskamy info o koncie

klikamy w ikonę z napisem "Kod Usunięcia postaci"

otwieramy emaila i w nim 2 emaila z kodem (albo odrazu na stronie będzie)

Logujemy się na Klienta

Gdy mamy wybór postaci naciskamy usuń postać

Wpisujesz kod.

Oto efekt ranga zbita do 0 ;P Wraz z postacią

Proszę o -

 

 

___________

 

Rękawica króla + pierścień lucy(eq nie wypada)

 

i expimy z 2 dni i mamy range z +3000 w góre

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...