Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Stworzyć Własną Mapę 3D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie pytanie dotyczące zrobienia własnej powtarzam własnej a nie czyjeś mapy do metin2 za pomocą jakiego programu.

Wiem tylko tyle że można bez pomocy programów zwiększyć lub zmniejszyć mapę ...

Polecą + i 5 lub - jak kto woli.

<a href="http://www.loaded-cheats.com/" title="Combat Arms Hack">Combat arms cheats</a>

Opublikowano

Wydaje mi się, że musisz ściągnąć program do tworzenia modelów 3d, następnie znajdź pliki które odpowiadają za mapę, będą tam różne elementy, np. drzewa, podłoża itp, możesz je albo edytować, albo stworzyć nowe, następnie gdzieś w folderach (na prawdę nie wiem gdzie to jest) musi znajdować się plik, który umiejscawia te wszystkie elementy, tam się pobaw. Jak coś powiedziałem nie tak, niech ktoś mnie poprawi.

Zrób test dla zabawy! Sprawdź jaką masz głowę do picia! Wejdź na: Test piwosza v2.

Opublikowano

Do Metina raczej nie zrobi.

Ostatnio bawię się w modding z inną grą i robię mapki w Wings 3D i 3DMAX :)

Ogólnie w Wings 3D możesz robić też tarcze, bronie, zbroje itp., oczywiście wizualnie ( tak, żeby popatrzeć, lub do gier RPG ).

Zapisujesz i importujesz ZAWSZE w .3ds ( 3D Studio ) ;)

Fajnie można w tym robić do Metina projekty na mapki i podsyłać tym, którzy potrafią takowe robić :)

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...