Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skąd Pobrać Lineage 2 Adena Gate Gracia Epiloge ||


Kolar222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w tytule. Jestem tu nowy i Bardzo chcę zagrać w tą grę ;/.

 

Strona główna tego serwa: http://www.adenagate.com/ " A i mi chodzi o ten x15 " (15 razy szybszy)

 

Niektóre z download tam pobierałem ale nic nie zadzialało 12 godzin to instalowalem :/

 

 

 

 

 

PROSZE POMÓŻCIE !!!!

Opublikowano

Tak jak w tytule. Jestem tu nowy i Bardzo chcę zagrać w tą grę ;/.

 

Strona główna tego serwa: http://www.adenagate.com/ " A i mi chodzi o ten x15 " (15 razy szybszy)

 

Niektóre z download tam pobierałem ale nic nie zadzialało 12 godzin to instalowalem :/

 

 

 

PROSZE POMÓŻCIE !!!!

 

x15-to nie szybszy (w sumie to tylko troche szybciej się expi) to są tzw raty servera;P

 

 

Jeśli już masz cleinta pobranego ze strony to pobierasz "Patch Epilogue.

 

Pobrałeś? Co dalej?;>

 

Ściągasz host i wklejasz jego treść tutaj: C:\Windows:\system32:\drivers:\etc:\hosts.

Hosts otwierasz za pomocą notatnika:)

 

@Edit

Gdybyś nie widział, to przypomne że patch instalujesz w głównym folderze gry.

I raty wybierasz w grze po zalogowaniu.

Opublikowano

Chyba mnie nie zrozumiałeś <_< . Ale ja też troche źle napisałem.

 

Chodzi mi o to skąd można pobrać Lineage 2 Normalną grę client czy coś ...

 

Ja wszystko umiem to co napisales . <_<

 

Tylko chodzi mi o to żebym miał to Lineage 2 zwykłe ja sobie potem wszystko wgram :(

 

 

 

 

 

JESZCZE RAZ POMOCY ! :(

Opublikowano

Nie ma normalnego :P Są kroniki : c1,c2,c3,c4,c5 hellbound,kamael,interlude,gracia 1,gracia2,gracia final i gracia epilogue :P :P

Hellbound,kamael,interlude nie jestem pewien chyba zła kolejność ale to nic :P

 

Powodzenia :D :P

Opublikowano

To może dałbyś mi Download do GRACIA EPILOUGE <_< -.- :angry: <_<

 

Nie graj na Adena Gate bo serwer jest słaby, o wiele lepszy jest l2extreme.( Duża liczba graczy, lepsza estetyka w Giran, npc sprzedający ss itp )

 

http://www.l2ex.pl/news/0.html

Załóż tu konto

 

 

http://www.l2ex.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=2

Tu masz wyjaśnione co zrobić żeby grać, jest tam też link do najnowszego clienta Gracia Epilogue

"Pro maiore parti illiterati et idiote" Narrenturm

Jestem przeciwnikiem platformy obywatelskiej

Jeżelii już ktoś bardzo chce to proszę o stawianie +

Opublikowano

Może i dobrze mówi ale nie chcę grać na L2Extreme Ivalor to twoje zdanie ... tylko posty chcesz sobie nabic ??? Nie umiesz przeczytać tematu ???

Opublikowano

A i Thunder Sciągałem to i jak instaluje Lineage 2 to wyskakuje mi : Please insert disk 1 that contains the fail data2.cab

 

A i jak włączam data.1 to wyskakuje mi że ten plik jest uszkodzony <_<

 

A data.2 to wogule nie chce się włączyć ... o.O

Opublikowano

A i Thunder Sciągałem to i jak instaluje Lineage 2 to wyskakuje mi : Please insert disk 1 that contains the fail data2.cab

 

A i jak włączam data.1 to wyskakuje mi że ten plik jest uszkodzony <_<

 

A data.2 to wogule nie chce się włączyć ... o.O

 

Bo uruchamiasz Setup a nie Data1,Data2.

 

 

Reje na l2 ex jest na stronie. Wystarczy poszukać ;)

Opublikowano

Przecież dałem mu wszystko potrzebne do gry na l2extreme w poprzednim poście.

"Pro maiore parti illiterati et idiote" Narrenturm

Jestem przeciwnikiem platformy obywatelskiej

Jeżelii już ktoś bardzo chce to proszę o stawianie +

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...