Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponieważ wiele osób chce aby coś im się wpisywało lub naciskało klawisz przedstawiam ten tut.

 

Przykład

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Przyciski piszemy tak {KLAWISZ} jeśli jest to tego typu: enter,shift,!,%,&,home,insert itd.

A klawisze alfabetu a,b,c,d,e,f... bez {} czyli Send("z")

A np. ctrl+a Send("^a")

 

Sleep(Czas na jaki ma się zatrzymać), Sleep(1000) czeka 1 sekundę (podajemy w milisekundach

 

Gdy będziecie robić takie proste boty możecie użyć tego

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Mam nadzieje, że pomogłem jak macie pytania to pisać :)

 

A i np. żeby wcisnęło enter i wpisało saada 123 to instrukcja

 

Send("{ENTER}")

Sleep(100)

Send("saada 123")

 

:)

baner.gif

Opublikowano

Ale to wogule nie jest skonczone jak dajesz posty z pomoca to dawaj caly plik a nie tylko urywki bo tak to

nie kazdy sobie poradzi z dokonczeniem go ale masz +

4143_1.png

Opublikowano

ja mam dwa pytania w sprawie tego genialnego kursu xD

1. dlaczego te hotkeye są w zmiennej ? o.O

2. dlaczego żre tyle mocy procesora mino ze to taki prymitywny skrypt ? o.O

 

weź to lepiej wypierd**l.

Opublikowano

Dałem cały kod po pierwsze, po drugie autoit żre proca bo jest głodny po trzecie hotkeye nie są w zmiennej btw. kup okulary

 

Woj96 najpierw skompiluj otworz notatnik wlacz program i wcisnij HOME a potem powiedz czy to caly kod czy czesc, ok ? po co w takim programie gui ?

baner.gif

Opublikowano

przejęzyczanie, miało być "dlaczego są w pętli"

ten cały pseudo tortual jest tak "genialnie" napisany ze można go podciągnąć jedynie pod kategorie szkodliwe kody

Opublikowano

Czego wy chcecie ? Ciągle ludzie piszą zróbcie mi bota co wpisuje/naciska ... To powiedziałem jak to zrobić, nie wiem po co te plusy mi plusy do szczęścia nie potrzebne.

baner.gif

Opublikowano

Lecz powiedziałeś żle (robem zajrzyj do Ie.au3 Prosze)

liczylem na barce lecz ona niemogla wygrac.

Przez kibicow ktorzy przy rzutach roznych wolnych swiecili w messiego laserami

Opublikowano

taaa.. a wszystko ładnie w kupie nazywa się : znaki

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano
Czego wy chcecie ? Ciągle ludzie piszą zróbcie mi bota co wpisuje/naciska ... To powiedziałem jak to zrobić

Ale ty im źle napisałeś... Jeśli już chcesz czegoś nauczyć to ucz dobrze, a nie źle ;)

Opublikowano

że działa nie znaczy że dobrze działa , za duże obciążenie procesora jednym procesem powoduje zacinanie programu albo spowalnianie pracy systemu

zresztą jak powiedziano, wielokrotne rejestrowanie czegoś co ma zawsze stałe wartości jest niepotzrebne i generuje tylko obciązenie procka, hotkeye definiujesz na początku, wystarczy raz

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Nie wiem czy dobrze jest uczyć innych pisania "nieoptymalnych" programów...

Tworzenie w ten sposób programów nie ma sensu, bo program powinien być napisany tak żeby działał jak najszybciej i nie ciągnął dużo procka ;)

Jeśli twój autokliker będzie ciągnął 90% procesora to pomyśl co będzie przy pisaniu jakiegoś bardziej zaawansowanego programu...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...