Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Od Zera Do Daggera Czyli Od 1 Lvla Do 80 Poprawiona Wersja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam przedstawiam mój tut który poprawiłem i mam nadzieje ze teraz się wam spodoba

1 robimy konto zakładamy postać itd polecam servery najnowsze ponieważ nie ma tam takich koksów ceny są dobre itd

 

2 bijemy pieski i wykonujemy misje (tylko polowania ponieważ dostajemy za nie eq hełm zbroje tarcze a jak mamy farta trafi się nno i coś w tym stylu) i tak do 10 lvla

 

3 kiedy mamy już 10 lvl i jakieś 20k robimy sztylety na +4 zbroje helm itd az sie kasa skończy (statusy dodajemy następująco 2wit :1 zręczność a um dodajemy po 1 w zasadzkę wir chmurkę i szybki a potem maxujemy chmurkę wiele osób myśli ze chmurka to gówno ale ku są bardzo tanie do 60 powinniśmy mieć chmurke na G1 po chmurce dodajemy zasadzkę a potem wir i szybki ku czytamy codziennie podobnie robimy z poli ale to już będzie od wyższego lvla

 

4 kiedy juz mamy eq +4 5 i 10 lvl bijemy niedźwiadki i dropimy żółcie az do 16-15 lvla

 

5 mamy juz z 4 żółcie z + i 2 bez + ulepszamy tarcze bojowa na + 6 a potem jak mamy ulepszacz na +7 (2 żółcie z +)

 

6 mamy juz 15 lvl błękitne ubranko + 5 bojowa +7 czape + 4 sztylety + 4-5

 

7 gdy mamy juz powyżej 120 defa idzemy dalej na niedźwiadki lecz staramy się brać całego spota i tak do 18 lvla

 

8 gdy wbilismy 18 lvl i mamy juz 4 zulcie bez + robimy 2 ubranka + 6 na 18 lvl i ulepszamy na +7 (1 pewnie spali a 2 nam zostanie)

 

9 dobra mamy juz ubranko wszystko ladnie

 

10 gdy zrobimy ubranko zostaje nam z 30k zostawiamy sobie ta kasę na potem

 

11 mamy już 18 lvl i powyżej 160 defa nasz plan dnia powinien wyglądać tak

ubijamy z 3-4 metki bitwy w m1 i idzemy na zaprzysy w m1 bijemy bezduszne i zaprzysiężone

 

12 dobijamy 20 lvl sprzedajemy swój dzienny drop (zalezy od tego co nam dropnie z metkow mysle ze z 200-300k powinno sie nam na dzien uzbierać)

 

13 mamy 300k 20 lvl jezeli dropnol nam ornament robimy ubranie na +8 (jak chcemy pamiętajcie możne spalic ale jak spali zostaje nam te blekitne :D) zostaje nam 260k 60k przeznaczamy na zrobienie szerokiego mamy go + 6 7

 

14 wykonujemy misje na srebrna bronzolete u strażnika robimy ja na + 6 5 i taka zostawiamy

 

15 mamy 20 lvl defa powyżej 180 defa i 150 ataku idziemy do m1 lec metki bitwy dedamy ich z 5 -7 i lecimy expic do m2 i tak do 25 lvla (kiedy wbijemy 22+ nie lejemy juz metkow tylko expimy do 25)

 

16 kiedy mamy 25 lvl lecimy na loch malp i dropimy z 3 medale w tym czasie mamy juz z 500-1kk robimy konika (spokojnie damy go rade zrobic )

 

17 nasze statusy powinny wygladac tak chmurka M3 M4 i cos kolo 1,5kk konika na 2 3 poziomie co dziennie robimy 1 lvl konia i załatwiamy kolcza +6 7

 

18 expimy w m2 do 28 30

 

19 kiedy mamy juz 30 powinniśmy miec kozy robimy dropka 15 lvl z podstawowym eq + 6 5 i ustawiamy exp bota na terenie gidli odpalamy 2 metka i sami sobie expimy

 

20 mamy juz 33-34 lvl i nasz drop wydropil nam z 3 4 pary kozikow reszte dropu naszego i dropka spszedajemy (kk ribki jelonki fmsy ku itd ) zarabiamy na tym z 7-6kk + nasze 1kk które mielismy wiec mamy juz 8kk

 

21 ulepszamy kozy do + 6 wszystkie pary sadze ze przynajmniej 1 spali wiec mamy z 2 pary robimy na + 7 najpierw 1 potem 2 i tak az 1 spali tzn robilismy na + 8 1 pare spalil i mamy 1 +7 wtedy robimy je tez na +8 i tak zostawiamy (jak chcecie na +8 robcie pamietajcie kowal moze spalic !!)

 

22 mamy juz niezle kozy i teraz ulepszamy (kupujemy) eq nastepujaco czerwone na +9 bojowa na +8-9 kolcza na + 8-7 35 lvl i jakis 9 10 lvl konia

 

23 dobijamy 36 i robimy to co napisalem kupujemy 1 medal na boja a z kasa jest tak 1kk nam poszło na uleprzanie z 3kk na kupienie reszty i medal mamy juz z 4kk 2kk przeznaczamy na boja tzn 1,5kk na wynagrodzenia dla pomocy i 500k dla stajennego

 

24 mamy boja 36 lvl 2kk powyzej 320 defa chmurke na M6 M5 i koziki +8 kupujemy jakis mieczyk aby expic bo kozami z boja raczej nei da rady idziemy na bo dobijamy 42 lvl

 

25 i mamy juz z 2kk (tyle zaoszczędziliśmy) sellamy czerwone za jakies 1kk kozy za 5 4kk wiec mamy juz 8kk 5kk na fmsa +5 6 7sr na + (mozemy sie pobawic w ulepszanie jak chcemy) 2,5kk na ubranie zabujcy +6 7

i za te 500k kupujemy okraglom +6 i zostawiamy troszke k na poty a i zapomnialem dodac zasadzke juz mamy na M1 (narazie nei szkolimy zasadzki dopoki chmurka na G1 nie wbije)

 

26 kiedy mamy to powyżej wymienione idziemy dalej na BO i expamy do 50 chmurke mamy juz na M7 M8

 

27 50 lvl mamy z dropu mniej wiecej 3kk robimy ubranko zabojcy na + 8 7 i kolcza na +8 i fmsa na +7 8 i zaczynamy czytac poli !! (narazie mozemy tylko pouleprzac fmsa jak chcemy )

 

28 idzemy do v1 i bijemy po 2 3 grupki z casem coraz wiecej i expamy w v1 az do 65 w tym czasie wbijamy chmurke na G i zaczynamy robic zasadzke i 3 skill wir lub szybki

 

29 sellamy ubranko i fmsa mamy juz z 15kk kupujemy funkcje + 7 8 nimfe lub bojaka + 6 do expa i smocze noze + 6 do pvp

 

30 idziemy do atlantydy i expamy tam na mamurkach czytamy ku (zasadzke wirek i opcjonalnie szybki jak nam wejdzie ) smocze robimy na +7 funkcje jak cchecie na +9 8 mozecie walnac

 

31 i tak na mamurkach w atlantydzie walimy az do 80 (z czasem mamurki sie juz wam nie przydadzą bo dacie rade bez nich expac

32 The End

 

podoba sie prosze o +

sygnatura.png

pomogłem zapodaj minuska !

Opublikowano

Jakoś zbytnio się nie rozpisałeś. Większość o tym wie, ale mimo wszystko za chęci leci +. ; )

Opublikowano

1.wbijamy 65lv sellamy eq mamy 15kk kupujemy funkcje i nimfe lub bojaka smocze do PvP???

2.idziemy do atalntydy

 

 

 

 

 

 

 

PYT.

1.czy za 15kk kupisz funkce nimfe i szmocze <+6 :O minimum 100kk

2. atalntyda jest od 65lv a pozatym żaden dagger nie da rady na marmach na tym lv expic w grocie nawet na full bon .

doczonagrafika.jpg
Opublikowano

Poradnik ciągle jest bez sensu, dodałeś tylko kolory.

Przecież to NIEMOŻLIWE żeby ulepszył wszystko co wypisałeś ...

Raz spali i po zabawie !!

Lepiej odpalić 50 botów i kupić potem eq +9 niż się modlić żeby nie spalilo

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...