Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

{Pytanie] File Zilla Jak Skonfigurować I Dodać Gotowce Na Serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o pomoc jak skonfigurować i o co w niej chodzi gdyby ktoś mógł na gg 633513 był bym wdzięczny

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

Ale zapytanie myślisz że ktoś ci pliki poda i sobie wklejisz je postawisz server i bedziesz grał :P ....

Poszukaj troche można zobaczyć filmiki lub wpisać hasło jak skonfigurować filezille a gotowce masz w dziale spis tutków....

<a href="http://www.loaded-cheats.com/" title="Combat Arms Hack">Combat arms cheats</a>

Opublikowano

Logujesz się do filezilli (masz w spisie poradnikow jak to zrobic) i np. shopy itp. wrzucasz w: var/db/mysql/player i tam podmieniasz pliki z gotowcami i masz ;) a np. questy itp. wrzucasz do /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest

przy czym po wrzuceniu questow musisz zrobic sh make czyli wpisujesz w freebsd

cd /../usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong klikasz enter i wpisujesz

reboot

 

czekasz i w grze wpisujesz /reload q i gotowe ;)


 

Opublikowano

up chodzi mi o to jak to zrobić tnz jak wrzucić filezilą gotowca ! ja niemam pojęcia co dać do 1 okna w filezili;/

 

piszcie na gg pls

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...