Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Nowy Klimat


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, chciałem wam podsunąć pomysł na serwer: mianowicie zupełnie nowa fabuła powiedzmy że czasy średni średniowieczne Rycerze :D Miasta Jako potężne fortece itp zbroje wzorowane na tamtejszych... Sam rozpocząłem już nad tym prace ponieważ wszystkie metin'y są PRAWIE takie same to jest coś aby stać się oryginalnymi... A i proszę NIE dawaj mi - za pomysł + też nie to ma być mała informacja ;D

Opublikowano

Może by to fajnie wyglądało, ale musisz mieć wystarczającą wiedzę o plikach...

Życzę ci powodzenia z nowym serwerem...

Jeszcze raz dotknij mojej sygny...

1646212_2_12.png

Opublikowano

taa i bedziesz gral krasnoludem nie ? koles tego nikt nie zrobi trzeba by bylo tekstury zmienic , questy , itemy czyli cala gre i pliki serwerowe

sygnatn.png

 

 

sygnap.png

22706951409176251654.png

 

Opublikowano

Poprzeżucać z innych gier? :O Weź ziom nie rozśmieszaj, jedynie można zgapić pomysł

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Zmiana wyglądu zbroi to banał, podłoże, drzewa, npc też łatwe ^_^

No drzewa... drzew nie trzeba będzie ciągle zmieniać tylko chyba te na pustyni. A pomysł dobry, pisze się w to.

LEAGUE OF LEGENDS

EU Nordic and East: Bambus3k 30lv ON KARTHUS FOREVER

EU West: xspellmasterx 30lv off

Aktualnie stawiam serwer mc.

Opublikowano

trzeba przede wszystkim jakiegoś dobrego grafika ,ja mogę zająć się ikonami i nowymi itemami w kliencie

Ja moge edytować questy na średniowieczne i nic więcej nie zrobię.

LEAGUE OF LEGENDS

EU Nordic and East: Bambus3k 30lv ON KARTHUS FOREVER

EU West: xspellmasterx 30lv off

Aktualnie stawiam serwer mc.

Opublikowano

Satta: Haha koleś... Ogar to że ty nie umiesz to nie znaczy że inni nie umieją.. Zmiana tekstur pff.. questów pff..

 

 

Na to trzeba czasu.

Zbieram +.

Opublikowano

taa i bedziesz gral krasnoludem nie ? koles tego nikt nie zrobi trzeba by bylo tekstury zmienic , questy , itemy czyli cala gre i pliki serwerowe

 

wtf??? co pliki serwerowe maja do tego? o.O

To juz jest koniec...

Opublikowano

pomysl zly nie jest;] ktos kto potrafi zrobic sobie pliki serwerowe to tydzien zabawy z wszystkim;]

Opublikowano

Czekam na efekty :P

Mam nadzieje że uda się wam

Stworzycie Metin 1

Mój kanał na YouTube

 

http://www.youtube.com/user/skora120?feature=mhee

 

 

Mój komputer:

 

 

Procesor: AMD Phenon II X4 965 3,4GH X 4

Ram: 8GB

Karta Graficzna: GeForce GTX 460 1GB

Twardziel: 1T

Opublikowano

@up.

 

Metin "1" już jest, wersja 2D ; )

 

http://metin.co.kr/

 

A co do pomysłu, bardzo dobry, miejmy nadzieje, że wypali. Co do praw autorskich, jedynie Ymir może się przyczepić za bezprawne używanie silnika gry Metin2.

Opublikowano

Średniowiecze a tu nagle pach... Smoczy skowyt, ognisty duch i inne magie w czasach, gdzie radio było rzeczą, o której nikt niesłyszał i nikt niewidział. :)

Ale może powstanie coś fajnego

Opublikowano

z tego forum bylo tyle juz planow , projektow i wgl juz niby serwer stal i z tego udal sie tylko 1 wiec to nie zadziala ...

sygnatn.png

 

 

sygnap.png

22706951409176251654.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...