Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobic Duze Lagi Na Czyjejs Stronie.


xSypher61x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wiec

Otwieramy cmd (Win XP - Uruchom>cmd Win 7/Vista szukamy cmd.exe)

Wpisujemy: ping <nazwa danej strony>

Gdy sie skonczy pingowac wpisujemy: tracert <nazwa strony>

i gdy sie skonczy Trace wpisujemy: ping -a -t <nazwa strony>

i koniec!

gdy ktos wejdzie na strone jaka tam podalismy bedzie musial sie pogodzic z tym ze musi wchodzic prawie 6 minut

ten tut dziala Na 100% bo probowalem to na stronie justina biebera xDD

Opublikowano

Takich rzeczy tu lepiej nie wstawiać jeszcze kogoś podkusi i każdą stroęe jaką znajdą będą lagować a my tam akurat będziemy xD

mgr inż. (mogę gówno robić i nieźle żyć)

zanim zadasz jakies pytanie kliknij http://bit.ly/zswIat

Opublikowano

Żeby coś zlagowało musiałbyś zrobić to z 10 tysięcy razy, zresztą jak jest firewall na stronie to nawet nie zpingujesz.

RAsfepN.png
Opublikowano

tutaj macie stronki justina biebera: justinbieber.org i justinbiebermusic.com

 

No i po co to dajesz skoro to nie działa? A lagi miałeś bo masz chujowego neta, dużo osób wchodzi na tą stronę, strona jest postawiona na serwerze w usa.

RAsfepN.png
Opublikowano

nie dziala to , jak pojedyncze zapytania moga wywolac cos ala DDoS ? musi to zrobic jak wyzej ktos napisal duza grupa a nie pojedyncza osoba ... pfff , mysl dalej einsteinie

Opublikowano

A czy jak ja to zrobię to też będzie mi laggować? Bo chciałbym zlagować red tube xD

Niczego nie zlagujesz bo to nie działa.

RAsfepN.png
Opublikowano

Tak jesteście zajebiści..myślisz że sam ze swoim łączem położysz czyjś serwer z nawet gigabajtami transferu?

pzdr

\m/ \m/

GG: 9261310

  • 1 rok później...
Opublikowano

Anonymus się znalazł.

facepalm-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-1158.jpg

Jak chcesz zaszkodzić stronie wysyłając jej 32b co sekundę? Samo logo MPCforum waży prawie 1000 razy więcej.

 

DDoS pingiem z cmd :s

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Ddos nie da się zrobić z jednego kompa jak chcesz to polataj po sieci TOR albo freenet i tam znajdź jakieś forum to może ktoś ci wynajmie na jedną akcję jakiś botnet..... ( nie za darmo )

 

A Ddos najlepiej robić z dedyka :)

 

 

A to co podałeś to eeeehhh nie chce mi się szukać obrazka do tego..

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...