Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Edycja Questów Z Poziomu Konsoli.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim

 

Jest to mój 1 tutorial na forum i nie pierwszy jaki zrobię.

 

Zaczynajmy

 

Logujemy się do konsoli serwera,

 

Po tym wpisujemy:

Pliki raina:

cd /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong( lub english)/quest[/color]

 

Pliki JachuPL

cd /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong( lub english)/quest[/color]

 

Pliki SuicideRLZ

 

/usr/home/sui/metin/channel/share_data/locale/hongkong ( lub english )/quest

 

Lub można tak:

Pliki Raina:

/usr/rain/channel/share_data/locale/honkong( lub english) /quest/nazwaquesta.quest

JachuPL

/usr/rain/channel/share_data/locale/honkong( lub english)/quest/nazwaquesta.quest

SuicideRLZ:

/usr/home/sui/metin/channel/share_data/locale/honkong( lub english)/quest/nazwaquesta.quest

 

 

I klikamy

pc-enter.png

enter

 

Po tym wpisujemy:

 

edit nazwa_twojego_questa.quest

pokazuje nam się zawartość questa. Strzałkami i literkami na klawiaturzę ją zmieniamy.

 

Po tym jak się już pobawimy questem klikamy ESC

esc_key.png

 

 

Klikamy: A i potem jeszcze raz A

Piszemy: sh make

Potem: reboot

 

Myślę, że wam nie pomogłem, nigdy tego nie zrobicie.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Można też robić nowe questy z poziomu FreeBSD.

Poprostu jak jesteśmy w folderze z questami to piszemy:

To jest ukryta treść, proszę

Ale i tak lepiej robić w Notepad ++.

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Fakt, ale edycja np. lvla na start, tylko lvla na start to tą linijke dopisać mi nie zaszkodzi zamiast pakować się w WinSCP

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@up rapot spamusie

 

obczaj to:

Wymogi sygnatury

 

Sygnatura może zawierać

dowolną ilość obrazków

dowolny rozmiar obrazków

dowolną ilość adresów URL

dowolną ilość linii

 

Więc mi możesz naskoczyć jedynie

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Wam się już w głowach chyba poprzewracało... To nie jest miejsce do pisania o sygnach.

 

@up

przeczytaj regulamin globalny:

2. Sygnatura nie może mieć więcej niż 5 linii tekstu, natomiast Wysokość obrazków w sygnaturze nie może mieć większej łącznej wysokości niż 200px.

To jest ukryta treść, proszę

 

 

@kutafix18

Warn za spam.

T_Bag_Prison_Break_Signature_by_inspawn.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...