Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zrobić By Stal Dało Się Ulepszać


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

tak jak w temacie proszę o pomoc. Chodzi mi o kody które muszę wpisać w Navicacie -->player--> "refined_vnum" oraz "refine_set".

Gdyby ktoś znał te kody proszę o podanie mi ich, byłbym wdzięczny ++ i 5 :)

Opublikowano

refined_vnum wpisujesz ID tego co ma wyjść po ulepszeniu. a refine_set to ID ulepszania z refine_proto. pozdrawiam

57199140501148694665.png

Opublikowano (edytowane)

Jakbyś nie wiedział o co chodzi z refine_proto jak napisał Jachu to trzymaj tutka:

To jest ukryta treść, proszę

 

EDIT: Sorki zapomniałem, że linki w code, już poprawione! :)

EDIT 2: A jeszcze bym zapomniał taki mini tutorial jakby w tutku było coś niejasno:

 

Szukasz ID Stalki (czyli 11299) przesuwasz do refined vnum- w to właśnie refined vnum wpisujesz id zbroi, która ma wyjść po ulepszeniu np. Hwang (czyli 11971) potem przechodzisz to refine_set i wpisujesz ID ustawienia dla ulepszaczy czyli to ten jakby numer identyfikacyjny z refine_proto (szczegóły opisane w tutku, który podałem wyżej) a że w tutku było 800 to dajmy na to 800 wpisujesz w refine_set potem restart serwera dla pewności /etc/rc.d/netif restart potem ./start odpalasz, jedziesz ulepszasz Stalkę!

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Roue
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...