Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Legalność, Nielegalność, Ale Skąd Są Te Pliki "Rain"A ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

no właśnie, temat wprost mówi sam za siebie, albo bardziej za mnie :]

Borykam się z myślą legalności prywatnego serwera MT2, czytałem wiele wątków i co nieco już wiem xD

Ja mam osobiście taki ambitny plan, i "nie ruszam" nic z polskiego metina :)

Tyle tylko, a z tymi chińskimi to co ?

Po pierwsze piliki serwerowe, skąd one w ogóle się wzięły ?

Bardzo chciałbym aby zostały one legalnie upublicznione przez `upadły` Logniu czy coś takiego, bo w sumie to nie mam na ten temat żadnego pojęcia...

Ale jak to było ?

Po drugie,

chiński klient, z jakiego serwera on jest ?

Czy ten serwer upadł i teraz mogę sobie legalnie modyfikować ich dzieło ?

 

Pozdrawiam i proszę o głębokie wypowiedzi xD

Opublikowano

Pliki serwerowe... hmmm... zaczęło się od tego, że Rain wykradł pliki Longju :D

Nic nie wykradł tylko po upadku serwera Longju2 zostały opublikowane, na tych plikach stał między innymi LongjuYT2 a on był przed ZpMT2 a baza na plikach rain'a jest z tego serwera. sam znalazłem pliki na jednej Chińskiej stronie i są identyczne jak rain'a tylko że bez wirtualizacji. On tylko pomyślał aby zainstalować pliki na zwirtualizowanym dysku i udostępnij je.

Opublikowano

Eh, aż trzeba iść i się zapytać xD

A co z klientem ?

Pozwolę się udzielić.

 

Klienty z Chin są bez praw autorskich, najlepiej używaj zzyt2 to na pewno nie będziesz ścigany przez Chińczyków, sam go używam, modyfikuję i wiele różnych.

Opublikowano

A dostałbym linka ? :)

Szukałem w google, lecz nie znalazłem, choć mało szukałem :P

Ale jakbyś mi dał takowego, to b było już super, bo bym miał `legalne` pliki serwerowe legalnego klienta i zawsze by się spokojniej spało xD

Opublikowano

Spij spokojnie :) Kazde pliki sa praktycznie na podstawie raina. Co do klienta to nikt sie nie czepi. Szczegolnie nie czepia sie metina z 2008 roku bo jest to stara wersja ktora jest juz niuzywana lecz ciagle pisze 2004 copyrght reserved. Po prostu olej policja do ciebie nie zapuka nie martw sie .

wakow9.png
Opublikowano

F4k3r, nie ma innych plików. Każdy serwer postawiony jak na plikach raina z modyfikacją. Powiedzmy pliki użytkownika JachuPL to też są pliki raina. On je zmodyfikował i udostępnił dla naszego forum.

 

 

@Topic:

Tak, ja osobiście gram na cliencie i am perfection.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...