Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. To już po raz trzeci miało miejsce. Włączyłem db-bota, process patchera, proxy i szczurka (w innej kolejności) i odszedłem od kompa na 1h. Po 1h wbiłem, wybieram postać i różowe napisy, czyli wszystko dobrze... A tu się okazuje, że db-bot jest wyłączony. Jakieś rady? Kiedyś tego nie miałem.

 

 

PS. Czemu nie działa mi process patcher gdy włączam normalnie grę?

Y U NO LEIK MEH?!

TROLOLOLOLLOLOLOLOLOLOL!

Daj +

Opublikowano

Witam proszę Was o szybką pomoc. Gram na serverze SWSRO1.Mam problem z botem...

 

Dziś po włączeniu loopa który zawsze działał(ver.08) wyjątkowo nie zadziałał. Poszedłem sam na spota i w połowie drogi sam zaczął bez potrzeby dodawać MP poty a zamiast skili mam napis SKILL_PUNCH_01 i nie mogę wybrac imblue bo go nie ma ,buffów również a bot wyczuwa postać jak zawsze... Zmieniłem bota(ver1.1+crack) i reinstalnąłem silka nic to nie dało ;/ na innych postaciach kolegów skile są i bot działa bo sprawdzałem u mnie na kompie, lecz na mojej postaci niestety nie widzi skili ;/ Może ktoś z Was wie dlaczego ? Proszę o szybką odpowiedź tu lub na gg xxxxxx. Będę bardzo wdzięczny :))

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

wersja v1.1 tak ma sciagnij sobie 1,0 albo 0.8 :P

 

Moim zdaniem Wersja 0,8 jest najlepsza ;P

Server- ZSZC[fire]

Nick :Soner/ SoNe

Bulid Bow full str/Nuker s/s

lvl; 92/96

Opublikowano

Mam dla ciebie paczkę która powinna działać (mi działa)

A w paczce znajdziesz:

- SRO-DB BOT FOR ZSZC

- SRO-DB BOT CRACK (1.0 Beta 2)

- SRO-DB Bot: ZSZC Loader

- Procces Patcher

- Lolkop loader: Private Server Loader by lolkop

- ZSZC MediaPatcher- Paczuje Media.pk2 na bota.

 

Download.

http://www.megaupload.com/?d=I0VE3A0U

PS. ściągasz na własną odpowiedzialność..

Jest tam kilka wirusów bo 2 programy są pisane w AutoIt (Nie groźne)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...