Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Allegro - Musze Zapłacić Czy Nie?


lucek33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uprzejmie prosimy o uregulowanie rachunku wobec Allegro.

 

Saldo rachunku: MILJON DOLARUW

Rachunek naliczony do: 2010-08-01 (godz. 0:00).

Termin zapłaty: 2010-08-14

 

Termin zapłaty należności nie może zostać przedłużony.

 

 

 

Dane do wpłaty:

PayU S.A.

ul. Marcelińska 90

60-324 Poznań

 

BRE BANK SA, O/REG. w Poznaniu,

86114011243630050005482513

 

_________

 

 

W TEMACIE NIECH WYPOWIADAJĄ SIE TYLKO OSOBY Ktore taka sytuacje juz miały.

1. Czy trzeba to płacić czy po prostu zablokuja konto i odblokuja dopiero gdy zapłace?

2. czy dostane wezwanie do sądu

3. pozdrawiam polakuw.

EX Moderator: Counter Strike, World of Warcraft.

Opublikowano

Dolarami na Allegro?

 

1.Nie ,tak łatwo to nie ma(Patrz niżej)

2.Tak.

3.Ja ciebie nie ,używaj polskich liter.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

W TEMACIE NIECH WYPOWIADAJĄ SIE TYLKO OSOBY Ktore taka sytuacje juz miały.

 

Report leci dla gracz.china, za brak umiejetnosci CZYTANIA.

 

równiez leci report dla sebos2

ponieważ nie miał on takiej sytuacji.

 

Po h sie wypowiadacie napisałem tylko osoby ktore taka sytuacje miały.

EX Moderator: Counter Strike, World of Warcraft.

Opublikowano

Hahahahahahahahhahahaha!!!

Sczam ze śmiechu.

 

Ty chyba jesteś pierdolnięty czy co?

Nikt na forum nie miał takiej sytuacji nie miał bo nie ma tu aż tak popierdolonych osób.

 

Przestań nas "wkręcać"(nie wychodzi ci) i idź na samosie czy żala.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

×
×
  • Dodaj nową pozycję...