Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Mini-Tut) Co Zrobic By Dropiła Kase Gdy Się Wali Z 1 Hit Klliera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest bardzo proste wystarczy walic mieczem +0 i kasa będzie dropic.Napisałem ten tut dlatego że widziałem posty typu ,,A jak zabiłem smoka to mi nic nie dropło,, ale pewnie większosc z was o tym wie xD jest tylko jeden minus jak się będzie zabijało bossy mieczem +0 to jest troche podejrzane więc lepiej nie zabijac bossów przy innych graczach pozdro

 

PS:Mowa rzecz jasna o privach

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

heh tut taki sobie ;(

 

bo bije normalnie mieczem i drop i tak idzie

 

wystarczy ze uderzysz raz bez ghost zabije cie dajesz ghost i mamy drop ! :))

Nie zależy mi na rankingu + lub -

po prostu daj to co chcesz....

Opublikowano

Kasa zawsze dropi... To nie jest zależne od miecza :)

Jak ja waliłem mieczem na poziomie tym samym co miał mob to mi nic nie dropiło,dlatego gdy się wali mieczem +0 masz 100 % pewnosc że będziesz miał drop taki sam jagbyś walił normalnie podam przykład

 

jak waliłem BO iglicą, to prawie że nic mi nie dropiło a jak waliłem mieczem +0 to mi normalnie dropiło.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

dzięki za TuT'ka pomoże :P Tylko by jeszcze mi dzialal ten 1hit killer :( Jak ktoś może niech poda link do jakiegos sprawdzoneko. Dam PluSa lub MinuSa

Opublikowano

Ja tez nie zaraz ide na atlantyde testowac

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

O to link do 1 hit killera dla tych co szukali do niego linku jest on dla każdej postaci i czy walisz mieczem czy skillem to mob deda czasami trzeba kilka razy walic by dednąl :)http://www.przeklej.pl/plik/1-hit-kill-na-kazda-postac-by-lubie-rar-001b925tfbq4 mi ten 1 hit killer działa, jak mi się będzie chciało to zrobie dokładniejszy tut o 1hit killerze :)

 

I sorry że dopiero teraz odpisuje ale wcześniej nie miałem czasu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Hmm mieczyk +0 ;P

 

szkoda że nie wypadają yang jak bijesz na ribem lub fms :P

 

dzięki przydało mi się bardzo :)

Potrzebujesz pomocy w sprawie metin2 ?. Nie bój się napisz do mnie na PW z wielką chęcią pomogę ;]

 

 

mpcforum4everblue.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...