Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Śmieszne] Coś Śmiesznego Z Plikami :D Moje Doświadczenie !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam server Maxmt2 i chcialem wszystko sposzlczyc npc itp Wiec pobralem pliki Insomia i u jego tucie pisalo zeby zmienic nazwe hongkong na english ale ja tego nie zmieniłem i wkleilem te pliki ale zrobiłem przed tym pliki zapasowe wrazie czego !! Wkleilem to zresetowalem serva i nagle blad conection refeused wchodze do mysql wchodze w zakladke shop iaptrze byle jakie np player !! Nic się nie otwiera bo jakiś blad !mowie sporoboje wszystko zaznaczyc i naprawic tabelki lecz nic . Załamałem się bo dosyc długo robiłem tego serva i odpuscilem ale mówie zrobie nowego serva i wsadze te moje pliki stare Do FTP Wiec tak zrobiłem . Zrobiłem nowego serva zmienilem ip na jakie bylo trzeba i wsadzilem te moje pliki szapasowe i okazało się że dobrze zrobiłem !! Pisało ładnie time operation out ucieszyłem sie ;) . ale pisalo ze konto nie istnieje !! Wiec sie zarejestrowałem na konto takie jakie miałem wcześniej wchodze na konto patrze jest moje konto zdziwiłem sie . Powiedziałem graczą żeby zarejestrowali się na swoje stare konta i okazało się że konta się pomiesazly i zamiast odzyskac swoje odzyskał kogos innego Chodz nie wiem jak to się stało . Jakiś gracz wtrafił na moje konto i zmienil haslo ale nie bylo GM bo nowy serv usunal GM !! I morał jest taki że chodz się rejestrowali na swoje konta dostawali czyjeś konto :D mam nadzieje zę się pośmiejecie lub nie wiem :D

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Witam mam server Maxmt2 i chcialem wszystko sposzlczyc npc itp Wiec pobralem pliki Insomia i u jego tucie pisalo zeby zmienic nazwe hongkong na english ale ja tego nie zmieniłem i wkleilem te pliki ale zrobiłem przed tym pliki zapasowe wrazie czego !! Wkleilem to zresetowalem serva i nagle blad conection refeused wchodze do mysql wchodze w zakladke shop iaptrze byle jakie np player !! Nic się nie otwiera bo jakiś blad !mowie sporoboje wszystko zaznaczyc i naprawic tabelki lecz nic . Załamałem się bo dosyc długo robiłem tego serva i odpuscilem ale mówie zrobie nowego serva i wsadze te moje pliki stare Do FTP Wiec tak zrobiłem . Zrobiłem nowego serva zmienilem ip na jakie bylo trzeba i wsadzilem te moje pliki szapasowe i okazało się że dobrze zrobiłem !! Pisało ładnie time operation out ucieszyłem sie ;) . ale pisalo ze konto nie istnieje !! Wiec sie zarejestrowałem na konto takie jakie miałem wcześniej wchodze na konto patrze jest moje konto zdziwiłem sie . Powiedziałem graczą żeby zarejestrowali się na swoje stare konta i okazało się że konta się pomiesazly i zamiast odzyskac swoje odzyskał kogos innego Chodz nie wiem jak to się stało . Jakiś gracz wtrafił na moje konto i zmienil haslo ale nie bylo GM bo nowy serv usunal GM !! I morał jest taki że chodz się rejestrowali na swoje konta dostawali czyjeś konto :D mam nadzieje zę się pośmiejecie lub nie wiem :D

 

Śmieć to tu niema co musiałeś samemu coś pomieszać w tabeli i dlatego ;)

Opublikowano

Śmieć to tu niema co musiałeś samemu coś pomieszać w tabeli i dlatego ;)

 

W tabeli nic nie grzebalem wklejalem po prostu spolszczone npc i questy do /var/db/mysql/mysql/player i do /usr/rain/chanel/share_data/locale/hongkong/ a te /mysql/mysql - to sie nie pomylilem tylko tak jest w FTP :D

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

pomieszało Ci się. Nie każdy jest idealny :) Pozdrawiam i życzę pomyślnej przyszłości z serwerem :) Closed

57199140501148694665.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...