Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Białe, Złote Hwangi Na Swoim Serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kilka pytań :

 

1. Jak zrobić aby na swoim serwerze miał Białe, Złote Hwangi? Bo bronie juz mam ;)

2. Jak zrobić, aby nowe bronie się świeciły przy poziomach 7/8/9?.

3. Jak dodać do nich opis (wartość ataku itp) [Tu chyba trzeba się pobawić w rozpakowywanie i spolszczanie plików?]

4. Czemu wszystkie nowe bronie wyglądają jak miecze?. Łuki, sztylety bronie dwuręczne wyglądają jak jednoręczne (miecze). Jak pozmieniać aby łuk wyglądał jak łuk, sztylet jak sztylet, broń 2-ręczna jak broń 2-ręczna.

 

Proszę o POMOC. Dam + lub - kto woli?

 

CHADA

Opublikowano

1. Jak zrobić aby na swoim serwerze miał Białe, Złote Hwangi? Bo bronie juz mam ;)

Dodaj je do item_proto - srwer i client

2. Jak zrobić, aby nowe bronie się świeciły przy poziomach 7/8/9?.

Edytuj item_proto - client

3. Jak dodać do nich opis (wartość ataku itp) [Tu chyba trzeba się pobawić w rozpakowywanie i spolszczanie plików?]

Edytuj item_proto - client

4. Czemu wszystkie nowe bronie wyglądają jak miecze?. Łuki, sztylety bronie dwuręczne wyglądają jak jednoręczne (miecze). Jak pozmieniać aby łuk wyglądał jak łuk, sztylet jak sztylet, broń 2-ręczna jak broń 2-ręczna.

Bo nie masz do nich tekstur i modeli

Opublikowano

A jak dodać je do Item proto client oraz mysql? Ma ktoś pliki? Co dokładnie zedytować ma ktoś poradniki?. Dam +

 

CHADA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...