Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Błąd Połączenia Się Z Serwerm


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Mój kolega założył priv serwer na chamachi i jemu wszystko ładnie działą. Natomiast jak ja chcę się do niego podłączyć nie moge gdyż wyskakuje błąd taki jak błąd połączenia się z serwerm, taki jak ponieważ podstawka jest chińska. Jestem połączony z chamachi w mc.txt normalnie jego ip wpisuje i nic . Czy wie ktoś może jak rozwiązać ten problem ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.powiedzmy że mam ip 5.116.248.158...

 

w mc.txt wpisałes jego ip tak [5.116.248.100] czy [5.116.248.158] ->>> To jest przykład

 

tak musisz jego ip wpisać

2.Portmap'y ma właczone ?

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

Zasadza jest taka:

 

Host musi miec z koncowka .100 czyli ty np 5.61.134.100

Gracz musi miec taki ip jakiemasz na hamaku czyli np 5.61.134.6

 

 

Odblokowal porty?

Niech da resa

Opublikowano

Zasadza jest taka:

 

Host musi miec z koncowka .100 czyli ty np 5.61.134.100

Gracz musi miec taki ip jakiemasz na hamaku czyli np 5.61.134.6

 

 

Odblokowal porty?

Niech da resa

mówi że porty ma wszystkie na zielono. Z ip jest chyab wsystko dobrze ja w mc.txt mam to ip z hamachi bez koncowki 100, mówi mi ze w portach ip ma z koncowka 100.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

wszystkie porty w PortMapie maja nasze IP z hamachi z koncówką 100.

w navicacie gm host nasze IP z hamachi (bez końcówki 100)

w FreeSBD w sysinstallu wszystkie IP wpisane prawidłowo,reset nic nie pomagał

 

gdzie moze byc blad?;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...